O.Burovs: mēs nemeklējam ienaidniekus, bet sabiedrotos


Foto: Lauma Kalniņa
""Gods kalpot Rīgai" ir vienīgā aktīvā galvaspilsētas partija, kuru veido rīdzinieki un mēs strādājam rīdziniekiem. Esam pierādījuši sevi darbā un Rīgā mēs nemeklējam ienaidniekus, bet gan sabiedrotos," šodien partijas Gods kalpot Rīgai (GKR) uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs.

“Mēs nedalām rīdziniekus pēc nacionalitātes, reliģijas vai sociālā statusa. Mēs visi maksājam nodokļus, un pilsētas problēmas vienādā mērā skar mūs visus. Bedrainas ielas un slēgti tilti traucē ikvienam rīdziniekam, neatkarīgi no tautības un politiskajiem uzskatiem,” norādīja Burovs.

Uzstājoties partijas kongresā, Oļegs Burovs atzīmēja, ka lēmums apzināti virzīties uz ārkārtas vēlēšanām bija grūts, taču viņa ieskatā atbildīgs. “Ja esošā koalīcija nespēj strādāt, bet opozīcija baidās un nevēlas pārņemt varu, tad visiem ir jāiet pie vēlētājiem pēc jauna mandāta. Punkts,” pauda viņš.

Loģisks solis partijas attīstībā  ir pastāvīgs starts vēlēšanās. GKR šogad pirmo reizi startēs ar atsevišķu sarakstu. “Būs nepieciešams daudz un smagi strādāt, bet to darīt mēs mākam un esam pierādījuši ar saviem darbiem,” pārliecināts Burovs.

Ziemeļblāzma, VEF kultūras pils, Nacionālais Mākslas muzejs, Nacionālais teātris, Barona sporta kvartāls, sporta laukumi Imantā, Purvciemā, Juglā, Mežciemā un daudzos citos Rīgas mikrorajonos. Izremontētas skolas un bērnudārzi. Tie ir darbi, kurus esam jau paveikuši un ar kuriem es patiesi lepojos. Sarakstu var turpināt vēl un vēl. Top jaunā Dziesmu svētku estrāde, unikāla būve, ļoti sarežģīti darbi, labākie būvnieki. Būvdarbi notiek atbilstoši grafikam un jau šovasar Dziesmu svētku koristi stāvēs uz jaunās estrādes.

No šī gada 1.februāra ir paceltas algas bērnudārzu pedagogiem, skolu medicīnas personālam un sociālajiem aprūpētājiem. Šogad tiks radītas jaunas bērnudārzu grupiņas 560 bērniem, uzsākta sadarbība ar Pierīgas pašvaldībām lai risinātu, pirmkārt, mobilitātes un satiksmes jautājumus. Mēs esam pievērsušies Rail Baltica projektam Rīgā, nosakot to par galveno prioritāti pilsētas plānošanā un attīstībā, uzsākām dialogu ar valdību. Mēs tiešām esam izdarījuši daudz. Bet tas ir tikai sākums, par padarīto atskaitījās Burovs.

Taču pats būtiskākais – GKR uzsāka neatgriezeniskas pārmaiņas Rīgas pārvaldībā. Pašvaldību uzņēmumu vadībā strādā profesionāļi, politiskās valdes ir atceltas. Savukārt domes departamentu un iestāžu vadītāji tiek izvēlēti atklātos konkursos, uzsvēra Burovs.

Kā zināms, šodien VEF kultūras pilī notika partijas “Gods kalpot Rīgai”, kurā tai skaitā tika apstiprināts deputātu kandidātu saraksts Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, kā arī partijas programma.

Partija "Gods kalpot Rīgai"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums