Ārlietu ministrs apliecina Kanādas nozīmīgo lomu divpusējās un transatlantiskās partnerības ietvaros


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 4. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Toronto tikās ar Kanādas ārlietu ministri Kristiju Frīlandi (Chrystia Freeland), lai pārrunātu abu valstu divpusējās attiecības, tostarp abu valstu politisko dialogu, kā arī starptautisko attiecību aktualitātes.

E.Rinkēvičs Kanādas ārlietu ministrei apliecināja Kanādas nozīmīgo lomu divpusējās un transatlantiskās partnerības ietvaros un Latvijas interesi turpināt ciešu politisko dialogu ar Kanādu, stiprinot sadarbību drošības un aizsardzības jomās.

Puses pārrunāja drošības politikas jautājumus. “Pašlaik mēs esam uzsākuši darbu pie NATO ārlietu ministru sanāksmes Latvijā 2021. gadā, kas vienlaikus demonstrēs arī NATO paplašinātās klātbūtnes ieguldījumu reģiona drošībā,” sacīja E.Rinkēvičs.

Ministrs pauda vēlmi, lai NATO līderu sanāksme šā gada decembrī Londonā apliecinātu sabiedroto vienotību, ciešu transatlantisko saiti un atbalstu turpmākam darbam pie aizsardzības un atturēšanas pasākumiem.

Runājot par hibrīdā apdraudējuma risku mazināšanu, E.Rinkēvičs pauda pārliecību, ka īpaši labvēlīga vide dezinformācijas izplatīšanai vai pastiprināšanai ir sociālo mediju platformas. Tāpēc ir svarīgi panākt caurskatāmu un atbildīgu tiešsaistes platformu darbību.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums