Valsts prezidents Raimonds Vējonis: ticība Latvijai un tās nākotnei iedvesmoja cīnīties par brīvību un neatkarīgu...


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Valsts prezidents Raimonds Vējonis: ticība Latvijai un tās nākotnei iedvesmoja cīnīties par brīvību un neatkarīgu Latviju

"Ticība Latvijai un tās nākotnei iedvesmoja cīnīties par brīvību un neatkarīgu Latviju," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, apmeklējot vēsturisku notikumu rekonstrukcijas pasākumā "Kuģa "Saratov" sagaidīšana Liepājā – 100" iestudējumu un uzrunājot klātesošos 2019. gada 27. jūnijā Liepājā.


foto;Valsts prezidenta kanceleja


foto;Valsts prezidenta kanceleja

Savā uzrunā Valsts prezidents Raimonds Vējonis atzīmēja: “Par Latvijas Pagaidu valdības darba cēlienu uz kuģa “Saratov” poētiski mēdz teikt – “republika uz ūdens”. Es gribētu teikt – tā bija republika Latvijas cilvēku sirdīs, kad teju visi noticēja neatkarīgas Latvijas idejai un bija motivēti doties cīņās par savu valsti”.


foto;Valsts prezidenta kanceleja

Valsts prezidents norādīja, ka notikumi pirms simts gadiem mums vienmēr atgādinās par varonību un uzvarām, kuras guvām kopā ar mūsu sabiedrotajiem. “Uzvara Cēsu kaujās un Pagaidu valdības izkāpšana Liepājā stiprināja mūsu ticību saviem spēkiem un pārliecību, ka Latvijai būs būt,” teica Raimonds Vējonis.


foto;Valsts prezidenta kanceleja

“Lai mūsu visus vieno un padara spēcīgus ticība Latvijai un gatavība vienmēr ziedoties Latvijai!” uzsvēra Raimonds Vējonis.


foto;Valsts prezidenta kanceleja

Visas dienas garumā piedaloties pasākumos, kas bija veltīti “Kuģa “Saratov” sagaidīšanai Liepājā – 100”, Valsts prezidents Raimonds Vējonis apmeklēja Latvijas pagaidu valdības nokāpšanas no kuģa “Saratov” Liepājā simtgades ekumeniskajā pateicības dievkalpojumā Liepājas Sv. Annas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kā arī piedalījās gājienā no Muitas laukuma līdz Jāņa Čakstes laukumam.


foto;Valsts prezidenta kanceleja

Dienas laikā Liepājā, Valsts prezidents piedalījās arī Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras karoga svinīgajā pasniegšanas ceremonijā.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 67
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums