Sākums Aktualitātes ĀM Parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tiekas ar Azerbaidžānas Republikas Valsts...


foto;Ārlietu ministrija
ĀM Parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tiekas ar Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas darbam ar diasporu priekšsēdētaju Fuadu Muradovu

Š.g. 12. jūnijā notika Latvijas Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Azerbaidžānas Republikas Valsts komitejas darbam ar diasporu priekšsēdētāju Fuadu Muradovu. Tikšanās laikā tika pārrunātas abu valstu prioritātes attiecībā uz diasporas politiku.

Z. Kalniņa-Lukaševica iepazīstināja F. Muradovu ar Latvijas diasporas politikas pamatprincipiem, uzdevumiem un ārlietu dienesta lomu to izpildē. Akcentējot diasporas nozīmi, parlamentārā sekretāre norādīja uz lielo ietekmi, kāda diasporai bija Latvijas valstiskuma saglabāšanas veicināšanā. F. Muradovs atzina, ka arī Azerbaidžāna piešķir lielu nozīmi diasporas politikai un ir ieinteresēta apkopot citu valstu, tajā skaitā, Latvijas pieredzi šajā jomā. Azerbaidžānas pārstāvis informēja par darbu, ko viņa vadītā komiteja veic, lai pilnveidotu likumdošanu attiecībā uz Azerbaidžānas diasporu. Viņš izteica vēlmi turpmāk dalīties pieredzē attiecībā uz diasporas politikas īstenošanu.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums