Ārlietu ministrs: vēlamies uzturēt pozitīvo ekonomisko attiecību attīstības tendenci ar Krieviju


foto; Ārlietu ministrija
2019. gada 3. jūnijā Jūrmalā Latvijas prezidentūras Baltijas jūras valstu padomē (BJVP) augsta līmeņa sanāksmes laikā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Krievijas Federācijas ārlietu ministra vietnieku Aleksandru Pankinu.

E. Rinkēvičs pauda gandarījumu par konstruktīvo Krievijas puses sadarbību noslēguma dokumentu – Jūrmalas deklarācijas un BJVP reformu rīcības plāna – izstrādē, kā arī visā Latvijas prezidentūras BJVP laikā.

“Krievija ir svarīgs Latvijas tirdzniecības partneris daudzās jomās. Tādēļ vēlamies uzturēt pozitīvo ekonomisko attiecību attīstības tendenci, īpaši tranzītā un tūrismā. Latvija saskata potenciālu ekonomisko saišu stiprināšanā ar mūsu valstu reģioniem. Parakstīšanai tiek gatavots reģionālās sadarbības līgums starp Latvijas Ekonomikas ministriju un Kalugas apgabalu. Vairāki šāda veida līgumi ar citiem Latvijas un Krievijas reģioniem jau ir spēkā un tiek veiksmīgi piemēroti,” sacīja E. Rinkēvičs.

Puses pārrunāja arī Latvijas-Krievijas Starpvaldību komisijas darbu. Ārlietu ministrs atzinīgi novērtēja Latvijas-Krievijas Starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētāju – Latvijas satiksmes ministra un Krievijas transporta ministra – tikšanās rezultātus. 

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

janvāris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli