Maskavā tiek svinēti Līgo svētki

28.jūnijā jau tradicionāli ceturto gadu pēc kārtas "Kolomenskas" brīvdabas muzejā Maskavā notiks Latvijas nacionālo svētku "Līgo" svinības. Pasākuma laikā skatītāji varēs vērot Latvijas Universitātes folkloras kopas "Dandari" un Tautas deju ansambļa "Daiļrade" izpildījumu. Maskavas iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar latviešu tradīcijām - audēju, kalēju un podnieku darbiem.

Svētku laikā tiks atklāts informatīvais stends, kurā būs iespēja iegūt informāciju par mūsu valsti, tās pilsētām un rajoniem, kā arī tūrisma iespējām Latvijā.

Lai veicinātu Krievijas iedzīvotāju interesi par Latviju, Latvijas vēstniecība Krievijā sadarbībā ar radio staciju "Eho Moskvi" nedēļu pirms "Līgo" svinībām organizē viktorīnu, kuras uzvarētājiem būs iespēja pavadīt brīvdienas Latvijā.

Jau tradicionāli Latvijas svētki Kolomenskā izraisa patiesu skatītāju interesi, iepazīstinot Maskavas sabiedrību ar latviešu kultūru un tradīcijām.

Pasākumu organizē Latvijas vēstniecība Krievijā ar Ārlietu ministrijas, Rīgas domes un Maskavas valdības atbalstu.Šis notikums tiek organizēts Latvijas 90 gadu jubilejas svinību ietvaros

Pasākumu organizē Latvijas vēstniecība Krievijā ar Ārlietu ministrijas, Rīgas domes un Maskavas valdības atbalstu.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums