Vokālās grupas "Cosmos" koncerti Kanādā

21.jūnijā vokālā grupa "Cosmos" sniegs solokoncertu Otavas Starptautiskajā džeza festivālā, kas ir viens no ievērojamākajiem džeza festivāliem Kanādā.
"Cosmos" koncerts būs viens no festivāla vakara programmas koncertiem, kas festivāla 28 gadu pastāvēšanas laikā kļuvuši starptautiskās publikas ļoti iecienīti un plaši apmeklēti.

Mūziķi uzstāsies ar īpašu šim festivālam sagatavotu programmu, izpildot dziesmas gan no nesen iznākušā oriģinālmūzikas albūma "Turbulence", gan arī no agrākiem grupas albūmiem.

Pirms došanās uz Otavu, 19.jūnijā "Cosmos" koncertēs Kanādas Latviešu kultūras centrā Toronto. Koncerta organizēšanā vēstniecība aktīvi sadarbojās ar Latviešu centru. Vēstniecība izsaka pateicību centra pārstāvei Vizmai Maksiņai, kura uzņēmās koncerta administratīvo vadību.

Latvijas vēstnieks Kanādā Marģers Krams ar uzrunu sveiks koncerta klausītājus Toronto, bet Otavā par godu "Cosmos" dalībai festivālā rīkos pieņemšanu Kanādas politiķiem, Otavā akreditētajiem diplomātiem un vēstniecības sadarbības partneriem, kā arī Kanādas žurnālistiem.

Vokālās grupas "Cosmos" dalība Otavas džeza festivālā ir Latvijas vēstniecības Kanādā publiskās diplomātijas projekts Latvijas neatkarības 90.gadadienas pasākumu ietvaros un notiek ar Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu.

Latvijas republikas vēstniecība Kanādā

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums