Latvijas vēstniecībā Polijā notiek Dominante Park biznesa tikšanās

27.maijā Latvijas vēstniecībā Polijā tiek rīkota Latvijas industriālā un loģistikas centra Dominante Park un firmas Baltā Bura prezentācija Polijas uzņēmējiem, kas ir ieinteresēti sadarboties un attīstīt biznesa kontaktus ar Latvijas uzņēmumiem, kas arī plašākā kontekstā - ar ziemeļu un austrumu kaimiņvalstīm.

Atklājot šo biznesa tikšanos Varšavā Latvijas vēstnieks Polijā Alberts Sarkanis uzsvēra loģistikas biznesa nozīmi starpvalstu sadarbībā un aicināja veidot ciešākus kontaktus starp lielajiem loģistikas centriem Baltijas reģionā.

Starp Dominante Park sadarbības partneriem ir tādi zināmi uzņēmumi kā Kimberley Clark, Henkel&Schwarzkopf, Tchibo, Eduscho, Huggies, Kleenex, Drogas, Rimi, Iki, Maxima un citas.

Prezentācijā Dominante Park Loģistikas sistēmu izpilddirektors Johans Kleins (Jochen Klein), mārketinga direktors Boriss Epšteins un firmas Baltā Bura stratēģijas direktors Artjoms Svecovs uzsvēra Polijas tirgus svarīgumu Baltijas reģionam un izteica pārliecību, ka sadarbībai ir stratēģiska biznesa nozīme arī Eiropas kontekstā.

Pasākums bija labi apmeklēts, un tā ietvaros notika arī tikšanās ar Varšavas pilsētas Investīciju departamenta, Polijas Investīciju un Attīstības aģentūras, Polijas Tirdzniecības kameras un Poznaņa esošās Loģistikas asociācijas pārstāvjiem.

Kontaktiem:
Latvijas Republikas vēstniecība Polijas Republikā
Saeimas Juridiskā komisija šodien atbalstīja Krimināllietu tiesu palātas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča kandidatūru Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatam.

Par viņu balsoja deviņi, bet pret bija trīs deputāti.

Saeimai par I. Bičkoviča iecelšanu amatā vajadzēs lemt nākamnedēļ.

Kā informē ziņu aģentūra Leta, par I. Bičkoviču šodien balsoja arī opozīcijas deputāti. Pozīcijas partijām bija sešas, bet opozīcijai piecas balsis.

Uz komisijas sēdi bija aicināts I. Bičkovičs un arī pašreizējais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns.

Saskaņā ar likumu šonedēļ beidzas 15 dienu termiņš, kura laikā Juridiskajai komisijai bija jāsagatavo lēmuma projekts par I. Bičkoviča kandidatūru. Juridiskā komisija jautājumu skatīja, nesagaidot Satversmes Aizsardzības biroja atzinumu par pielaides valsts noslēpumam piešķiršanu I. Bičkovičam.

Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidāts nesaskata pamatu, lai SAB varētu izšķirties viņam nepiešķirt pielaidi valsts noslēpumam.

Ivaru Bičkoviču Augstākās tiesas priekšsēdētāja amatam izvirzīja Augstākās tiesas plēnums 9. maijā. Saskaņā ar likumu "Par tiesu varu", par Augstākās tiesas priekšsēdētāja apstiprināšanu amatā jālemj Saeimai.

Informāciju sagatavoja

Augstākās tiesas Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums