Pirmais Eirovīzijas fināla desmitnieks noskaidrots! Fotogrāfijas no Belgradas

Pirmais starptautiskais Eirovīzijas pusfināls, kas LTV1 ēterā bija skatāms vakar, 20. maijā, noskaidrojis pirmos desmit finālistus, kas uz Belgradas arēnas skatuves kāps sestdienas vakarā!


Tā būs Grieķijas pārstāve Kalomira, Nico & Vlad no Rumānijas, Bosnijas un Hercegovinas pārstāvis Laka, Somijas sūtnis Teräsbetoni, Dima Bilans no Krievijas, Izraēlas pārstāvis Boazs, Azerbaidžānas duets Elnur & Samir, Sirusho no Armēnijas, Polijas dziedātāja Isis Gee, kā arī Norvēģijas pārstāve Marija.

Mūsu apvienība "Pirates of the Sea" startēs otrajā pusfinālā, kas notiks rīt, 22. maijā. Viņi uz skatuves kāps desmitie. Uzstāšanās kārtību noteica 18. martā notikusī izloze, kurā piedalījās visu dalībvalstu pārstāvji.Kopā ar Latviju rītvakar uzstāsies Horvātija, Dānija, Ukraina, Šveice, Maķedonija, Īslande, Kipra, Baltkrievija, Ungārija, Albānija, Zviedrija, Turcija, Lietuva, Gruzija, Čehija un Malta. No "lielā četrinieka" valstīm šis pusfināls jāraida un balsošanā jāpiedalās Francijai un Anglijai, kā arī konkursa rīkotājvalstij — Serbijai.

Bet skatītāji pie TV ekrāniem tiek gaidīti jau no plkst. 21:20, kad LTV1 ēterā sāksies tiešraide "Latvija, turam īkšķus!" LTV studijā būs Uģis Joksts, kurš par Latvijas izredzēm Eirovīzijā izvaicās kompetentus ekspertus.


Uzmanību! Viskarstākie jaunumi, kā arī videomateriāli par "Pirātu" gaitām Belgradā atrodami portālā Draugiem.lv, kā arī Eirodziesmas oficiālajā mājas lapā: http://www.eirovizija.lv

Informāciju sagatavoja LTV Sabiedrisko attiecību nodaļa.

saņemtās fotogrāfijas no BELGRADAS!
Visu fotoattēlu autors - Kaspars Ūdris, http://www.slavenibas.lv!
Ieviņa Liepiņa
VB SIA "Latvijas televīzija"
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums