MobillyTX iekļūst konkursa "Gada FINTECH uzņēmums" finālā


public. foto
Latvijā pirmais publiskās pārvaldes tehnoloģiju (GovTech) uzņēmums MobillyTX iekļuvis starp pieciem finālistiem Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras (AHK) rīkotājā konkursā "Gada FINTECH uzņēmums". No šodienas ikvienam ir iespēja balsot par savu favorītu Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras (AHK) mājas lapā. Balvas pasniegšana notiks 6. jūnijā.

Ik gadu Vācijas-Baltijas tirdzniecības kamera (AHK) piešķir balvu inovatīvākajiem uzņēmumiem Latvijā. Konkursā piedalās uzņēmumi, kas ir izrādījuši īpašu iniciatīvu mūsdienīgu produktu attīstības un eksporta jomā. 

Cīņā par balvu šogad MobillyTX sacentīsies ar tādiem finanšu tehnoloģiju uzņēmumi kā Nordigen, Crassula, Mintos un UX Design Agency.

“Esam gandarīti, ka varam būt finālā starp tik jaudīgiem uzņēmumiem,” pauž MobillyTX valdes priekšsēdētājs Valdis Bergs. “Ticam, ka mūsu izstrādātajam risinājumam, kas jau šobrīd trīs Latvijas pilsētu pašvaldībām ļauj gudri apsaimniekot iedzīvotājiem paredzētās subsīdijas un citus atvieglojumus, ir nākotnes perspektīva, lai Latvija kļūtu par piemēru valsts sektora pārvaldes efektivitātes uzlabošanā. Tā ir iespēja valsts pārvaldē ne vien ietaupīt esošos līdzekļus, bet arī būt iedzīvotājiem draudzīgākai, izmantojot inovatīvas pieejas, e-sistēmas un digitālus rīkus dažādu procesu veikšanā. Šim risinājumam redzam arī iespējas un nepieciešamību Eiropas tirgū.”

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) konkursu rīko jau 18. reizi, balvu pasniedzot uzņēmumam, kam ir īpaši nopelni Vācijas un Latvijas savstarpējo ekonomisko sakaru attīstībā. Katru gadu balvai ir kāds īpašs temats. “Ņemot vērā, ka finanšu sektorā mūsdienās milzīgu lomu spēlē tieši inovācijas un dažādi digitālie risinājumi, šī gada balvas tēma ir FinTech jeb finanšu tehnoloģijas. Balvai tika nominēti uzņēmumi, kas piedāvā pakalpojumus finanšu nozarē, tiem ir uz informācijas tehnoloģijām balstīts biznesa modelis un tie nepieder pie klasiskās finanšu nozares. Šīm finanšu tehnoloģiju inovācijām ir milzīgs potenciāls un iespējas veikt ilglaicīgas un paliekošas izmaiņas finanšu sektorā,” uzsver Māris Balčūns Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras (AHK) Latvijas biroja vadītājs.

Papildu informāciju par konkursu meklējiet [u]šeit.[/u]

MobillyTX ir publiskās pārvaldes tehnoloģiju jeb GovTech uzņēmums, kas valsts un pašvaldību sektoram piedāvā caurspīdīgus un kontrolējamus digitālos risinājumus efektīvai finanšu līdzekļu pārvaldei. Izveidotie risinājumi novērš dažādu manipulāciju, līdzekļu izsaimniekošanas un datu noplūdes riskus, vienlaikus saglabājot subsīdiju un cita veida atvieglojumu saņēmēja anonimitāti. 

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, kompānija reģistrēta 2006.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 198 842 eiro. Kompānijas galvenie akcionāri ir Jānis Bergs un Normunds Bergs, kur katram no viņiem pieder 49 % akciju.

Fox Consulting
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums