Zanda Kalniņa-Lukaševica atklāj Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 21. novembrī Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa‑Lukaševica Valmierā atklāja Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu (PLEIF).

Uzrunājot foruma dalībniekus, parlamentārā sekretāre atzīmēja diasporas būtisko nozīmi Latvijas ekonomikas stiprināšanā. “Pieredze, kontakti un izpratne par mūsdienu dinamiskās pasaules izaicinājumiem un vajadzībām ir nenovērtējama daļa no zināšanu pūra, ko nodot citiem uzņēmējiem,” uzsvēra Z. Kalniņa-Lukaševica.

Parlamentārā sekretāre uzteica nozīmīgo Pasaules Brīvo latviešu apvienības ieguldījumu foruma tapšanā un ikgadējā attīstībā, palīdzot pulcēt talantus Latvijā. “Mums ir iespēja baudīt šī foruma augļus, kad ieraugām Latvijas produktus jaunos tirgos, sastopam mūsu uzņēmējus tālās zemēs vai tieši pretēji saklausām arvien vairāk domu un ideju par iespēju investēt vai vadīt savu uzņēmumu Latvijā vai no Latvijas,” atzīmēja Z. Kalniņa-Lukaševica.

Informācijai

PLEIF organizē Pasaules Brīvo latviešu apvienība sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Valmieras pilsētas pašvaldību, biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra” un “Ar pasaules pieredzi Latvijā”, kustību Red Jackets un Amerikas Tirdzniecības palātu.

Šogad forums pulcē vairāk nekā 300 dalībnieku, starp kuriem ir uzņēmumu, diasporas, izglītības, nevalstisko organizāciju, pašvaldību un valsts sektora pārstāvji.

Forums norisinās sesto reizi un līdz šim tas noticis Latvijā, Austrālijā un ASV.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 1213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums