A/s Aldaris uzsākusi hokeja līdzjutējiem veltītā Uzvarētāju alus un Dinamo kvasa ražošanu

Vakardien, klātesot a/s Aldaris un HK Dinamo Rīga vadībai, kā arī Rīgas Dinamo fanu klubam un Aldara hokeja fanu klubam, svinīgi tika atklāta Uzvarētāju alus ražošanas līnija. Tas ir pirmais alus gan Latvijā, gan visā Kontinentālajā hokeja līgā, kas veltīts hokeja līdzjutējiem.

1 santīms no katras pārdotās jauno dzērienu vienības tiks hokeja komandas Rīgas Dinamo atbalstam.
A/s Aldaris valdes priekšsēdētāja Ināra Šure: "Aldaris bez sporta līdzjutējiem nav iedomājams, tādēļ priecājamies, ka esam pirmie, kas saviem hokeja līdzjutējiem radījuši īpašu alu. Gan Uzvarētāju alu, gan Dinamo kvasu jau augusta sākumā jautājiet visās tirdzniecības vietās Latvijā. Ceram līdz gada beigām vien pārdot vairākus simtus tūkstošus litru jauno produktu."

A/s Aldaris izpilddirektors Tomass Panteli (Thomas Panteli): "Šobrīd Aldaris ir viens no lielākajiem Rīgas Dinamo atbalstītājiem. Uzvarētāju alus sākotnējā izstrādē vien investēti 30 000 eiro. Līdz ar Uzvarētāju alus un Dinamo kvasa ieviešanu, mēs dodam iespēju par tādiem kļūt arī visiem hokeja līdzjutējiem."

Hokeja kluba Dinamo Rīga fanu kluba vadītājs Uģis Purviņš: "Mums prieks, ka mūsu fanu klubs un arī visa Latvijas hokeja līdzjutēju kustība ir pirmā, kas varēs lepoties ar savu īpašo alu. Tā nosaukums – Uzvarētāju alus – pilnībā atspoguļo mūsu filozofiju – par uzvaru katrā spēlē!"

A/s Dinamo Rīga ģenerāldirektors Zigmārs Priede: "Rīgas Dinamo ir ļoti gandarīti par veiksmīgo sadarbību ar vadošo Latvijas alus darītavu Aldaris, kas šodien iegūst jaunu virzienu, jo pie patērētājiem savu ceļu sāks speciāli Rīgas Dinamo brūvētais Uzvarētāju alus un Dinamo kvass. Tēlaini izsakoties - ja būs Uzvarētāju alus, būs arī Rīgas Dinamo uzvaras. Un kamēr būs Rīgas Dinamo, Aldaris būs kopā ar mums. Aldaris un Rīgas Dinamo ir līderi Latvijā savās jomās, un, diviem spēcīgiem spēlētājiem spēlējot kopā, arī rezultātam ir jābūt ļoti labam."

Svinīgajā pasākumā piedalījās arī Uzvarētāju alus piecu labāko saukļu autori. Labākais no tiem un laimīgais konkursa uzvarētājs, kurš iegūs abonementu uz visām Rīgas Dinamo mājas spēlēm gaidāmajā sezonā, tiks paziņots 31. jūlijā Rīgas Dinamo un Aldara organizētajā hokeja līdzjutēju galvaspilsētas atklāšanas pasākumā pie Arēnas Rīga.

A/s Aldaris ir hokeja kluba Dinamo Rīga galvenais atbalstītājs kopš 2009. gada. Pašreizējā vienošanās paredz, ka Aldaris un Dinamo Rīga sadarbosies vēl vismaz 3 gadus.

Laura Krastiņa.
Foto: Jelena Morozova. Latvijas reitingi.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums