R.Munkevics: Pasts Ķemeros ir nepieciešams

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics Latvijas Pastam nosūtījis vēstuli, kurā lūdz sniegt informāciju par iespējamo Ķemeru pasta nodaļas slēgšanu.

Jūrmalas pilsētas dome ir saņēmusi vairāku satrauktu Ķemeru iedzīvotāju jautājumus par to, ka VAS "Latvijas pasts" tuvākā laikā slēgšot Ķemeru pasta nodaļu. Iedzīvotāji uzskata, ka pasta nodaļa viņiem ir vitāli nepieciešama, lai izmantotu pasta pakalpojumus, veiktu norēķinus, iegādātos dažādas sadzīvei nepieciešamas lietas. Ņemot vērā Ķemeru ģeogrāfisko izvietojumu Jūrmalas pilsētā un vēsturiskās tradīcijas, uzskata iedzīvoāji, pasts ir viena no šīs vietas identitātes sastāvdaļām.

Ieklausoties ķemernieku satraukumā, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics savā vēstulē VAS "Latvijas pasts" valdes priekšsēdētājai Maigai Dzērvītei lūdz sniegt skaidrojumu un apliecinājumu tam, vai baumas par Ķemeru pasta nodaļas slēgšanu atbilst patiesībai.

"Gadījumā, ja VAS "Latvijas pasts" ir pieņēmusi lēmumu par Ķemeru pasta nodaļas slēgšanu, tad Jūrmalas pilsētas dome aicina šo lēmumu pārskatīt un saglabāt pasta nodaļu šajā Jūrmalas pilsētai nozīmīgajā daļā," savā vēstulē raksta Jūrmalas mērs.

Ķemeros dzīvo ceturtā daļa jūrmalnieku, kas ir ap 2500 cilvēku. Ķemeri ir samērā autonoma Jūrmalas pilsētas daļa, kuru ieskauj lielas dabas pamatnes teritorijas un līdz tuvākajiem pārējiem apdzīvotajiem centriem, kuros ir pasta nodaļas, attālums ir vairāk nekā 10 kilometru. Turklāt Ķemeros nav nevienas bankas filiāles, kurā iedzīvotāji varētu veikt norēķinus un citus naudas darījumus.

JD
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums