Aicina uz tikšanos ar dzejnieku Viku un uz Austrasbērnu koncertu Dikļu kultūras namā

Sestdien, 28. septembrī, pulksten 18.00 Dikļu Kultūras namā aicina uz tikšanos ar dzejnieku Viku un uz Austrasbērnu koncertu. Ieeja brīva. 

Austrasbērni jeb leģendārās dziesminieces Austras Pumpures audzēkņi, draugi un domubiedri pošas ceļā uz Vidzemi, lai apciemotu dzejnieku Viku un satiktos kopīgā pasākumā Dikļos. Kultūras nama zālē uz patīkamu pēcpusdienu ar dzeju, stāstiem un dziesmām aicināts ikviens interesents. Viks dalīsies ar savu dzeju, bet Austrasbērni – ar dziesmām, kurām Viks ir vārdu autors. Skanēs gan Imanta Kalniņa, gan Arņa Miltiņa, gan arī paša Vika sacerētās melodijas. 

Austrasbērni, kas pašlaik ir neformāls un atvērts ģitārspēles un draugu ansamblis, aktīvi turpina gan mēģinājumu procesu Liepājā un Rīgā, gan arī sniedz koncertus visā Latvijā. Austrasbērnu mājvieta joprojām, galvenokārt, ir Liepāja, kur izveidota radošā telpa “Austras istaba”, taču koncertos liepājniekiem pievienojas arī Austrasbērni no Rīgas, Cesvaines un citām Latvijas pilsētām. 

Koncertu rīko Austras biedrība sadarbībā ar Dikļu kultūras centru. Atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

Pasākums var tikt filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei (internetā sociālajos tīklos, medijos un citviet) un Sokrata tautskolas un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Inese Muižniece
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums