Īpašā izstādē aplūkojami pašmāju slavenību radīti ķermeņa mākslas darbi


public.foto
Vasaras sezonu noslēdzot, interjera un delikatešu centrā mc2 ikviena interesenta apskatei līdz pat 31. augustam izstādīti pašmāju slavenību veidoti mākslas darbi, kas tapuši, saldējuma zīmolam Magnum apvienojot spēkus ar pašmāju abstraktās ķermeņa mākslas zīmolu Allure Art. Drosmīgās sadarbības rezultātā šovasar radīti trīs "garšīgi", Magnum saldējumu toņu iedvesmoti mākslas komplekti – White Chocolate & Cookies jeb baltās šokolādes un cepumu kraukšķu, Strawberry & White jeb zemeņu un baltās šokolādes, kā arī Almond jeb mandeļu. Kolorīto gleznu autori ir zīmola Magnum vēstneses Maija Silova un duets Dvīnes jeb mūziķes Anastasija un Katrīne, kā arī Lelde un Aivis Ceriņi, Ieva Adamss ar vīru Arni Lejiņu un aktrise Samira Adgezalova.

Šosezon zīmols Magnum nācis klajā ar ekskluzīvu un ilgi gaidītu jaunumu – White Chocolate and Cookies saldējumu, kam pamatā ir kraukšķīga baltās šokolādes glazūra un maigi krēmīgs pildījums ar cepumu drumstalām, kas apvieno unikālu garšu kombinācijas un aizrauj pat visprasīgākos gardēžus. Sekojot šī gada iedvesmojošajam sauklim “Never Stop Playing”, Magnum izvēlējies spert vēl drosmīgāku soli un sadarboties ar Francijā iecienīto latviešu zīmolu Allure Art, kas specializējas īpašu abstraktās ķermeņa mākslas komplektu radīšanā. Allure Art piedāvā izveidot komplektus atbilstoši katra mākslas cienītāja gaumei, kur galvenais glezniecības priekšmets ir cilvēka paša ķermenis. Šādā veidā individuāli vai divatā iespējams radīt brīnišķīgus abstraktās mākslas darbus, kuros iemūžināti emocijām piesātinātākie dzīves brīži, kas pēcāk kalpo arī kā gaumīgs interjera elements.

Arī katra īpašās sadarbības vēstnešu glezna pauž savu īpašo tapšanas stāstu. Tā piemēram, Lelde Ceriņa atklāj, ka tieši pirms gleznošanas mazliet saķīvējusies ar vīru Aivi, ātri vien atkal salabstot, Dvīnes Anastasija un Katrīne stāsta, ka uz audekla kopīgi nodarbojušās ar spēcinošu jogu, turpretī Ieva Adamss norāda uz īpaši intīmo parakstu, ko uz mākslas darba atstājis viņas vīrs. Arī zīmola Allure Art radītāji uzskata, ka māksla ir vislabākā, kad ar to dalās un kad tā iemūžina vienu no brīnišķīgākajām pieredzēm cilvēkā dzīvē. Lai gan komplekti primāri radīti ar mērķi sniegt pāriem iespēju atainot viņu mīlestību uz audekla, tos var izmantot arī individuāli vai kopā ar kādu citu tuvu cilvēku – galvenais ir vēlme radīt mākslu ar savu ķermeni un nebaidīties uzdrīkstēties, pielietojot sirdij tīkamākās krāsu kombinācijas.

Katrā Magnum x Allure Art sadarbības komplektā iekļauts 1x1,37 m liels kokvilnas audekls, plastikāta pārklājs, divi vienreizlietojamo auduma čībiņu pāri, mazgāšanās sūklītis un lietošanas instrukcija, kā arī trīs piesātinātas ķermeņa krāsas – baltās šokolādes un cepumu kraukšķu komplektā iekļauta tumši brūna, krēmkrāsas un medaini zeltaina krāsa; baltās šokolādes un zemeņu komplektā zelta toņa vietā papildu tumši brūnajam un krēmkrāsas tonim atrodama arī spilgti rozā krāsa, savukārt mandeļu saldējuma iedvesmotajā komplektā pieejams arī silti piesātināts piena šokolādes brūnais tonis. Visas krāsas ir organiskas, viegli nomazgājamas un pilnīgi drošas lietošanai uz ādas. Mākslas komplekti ierobežotā daudzumā līdz septembra beigām pieejami iegādei Allure Art tiešsaistes veikalā https://allure-art.com/.

Ogilvy PR LATVIA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums