Nedēļas nogalē divi improvizācijas šovi Angļu valodā


public. foto
Pirmajā jūnija nedēļā norit kopprojekts starp Latvijas un Libānas improvizācijas teātriem. Tiks izdzīvotas divas izrādes - 8. jūnijā pl.20:00 Cafe Film Noir, Splendid Palace un 9.jūnijā pl. 20:00 Kino bize. Rīgā viesojas arābu mākslinieks Raffi Feghali, pasniedzot meistarklases un saspēlējoties ar komandu "Prieka Ministrija", "Duo impro Fantodroms", "Divas" un "ARTiŠOK" pārstāvjiem.

Raffi Feghali ir viens no pirmajiem cilvēkiem, kas 2009. gadā ieviesa improvizāciju Libānā. Viņš ir apguvis improvizācijas mākslu pie dažādiem pasaules slaveniem improvizatoriem un treneriem Beirutā, Amsterdamā un Dubajā. Kopā Raffi ir apmācījis vairāk, nekā 200 cilvēkus un uzstājies izrādēs Libānā, Vācijā, Nīderlandē, ASV, AAE un citur pasaulē. Šobrīd mākslinieks uzstājas un brauc tūrēs gan ar grupu "The Sundayers", gan individuāli.

Šī ir ceturtā reize, kad mākslinieks viesojas arī Latvijā un pats nepacietīgi gaidījis tieši 2019.gada pavasari visvairāk: “Pirmo reizi, kad atbraucu uz Latviju un uzstājos ar cilvēkiem šeit, es sapratu, ka vēlos to darīt vēl. Esmu spēlējis dažādās vietās, bet šoreiz - man ir trīs dažādi šovi! Tas ir kā sapnis, kurš radās pirmajā ceļojumā un nu ir kļuvis par īstu,” teic mākslinieks.

Visi trīs šovi plānoti nākamajā nedēļā, pirmais jau aizritējis nedēļas sākumā ar improvizācijas teātra komandu “Prieka ministrija”,

Nedēļās laikā noritēs meistarklases un sestdienas noslēgumu iespējams pavadīt DUO improvizācijas izrādē, kopā ar improvizatori Elīnu Geidu, Cafe Film Noir, Splendid Palace (šādā sastāvā Raffi Fehgali pieteica sevi, kad pirmo reizi uzstājās Latvijā). Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv.

Un visa noslēgumā, izrāde ar mājiniekiem. Izrāde ar improvizatoriem, kuri uzņēmuši Raffi savās mājās, nosaucot sastāvu par “The Blaumani Squad”, kurā piedalās ART i ŠOK un DUO impro Fantodroms pārstāvji.

Runājot par tālāk ejošiem plāniem Latvijā, improvizators ir ieinteresēts iesaistīties šīs nozares attīstībā un piedalīties jaunu projektu radīšanā.

 

 

Rīgas Improvizācijas teātris
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums