Sagatavots jauns tūrisma maršruts "Baltu ceļš" baltu senvēstures izziņai


Baltu_cels_vaki_LV.
Ierosmei un izziņai ir sagatavots jauns tūrisma maršruts "Baltu ceļš", kas aicina iepazīt senās baltu zemes un to iedzīvotājus. Maršruta ceļvedis un karte latviešu, lietuviešu un angļu valodā pieejams lejupielādei Kurzemes plānošana reģiona mājas lapā, kā arī tie atrodami Kurzemes un Zemgales tūrisma informācijas centros.

Maršruts veidots trīs lokos – kuršu, zemgaļu un sēļu un iepazīstina ar senajām dzīvesvietām – pilskalniem, nozīmīgākajām kauju vietām, svētvietām un mitoloģijas objektiem, muzeju arheoloģiskajām ekspozīcijām un amatniecības centriem. Ierosmi teiksmainajam ceļojumam var rast sagatavotajā 3D video.


Embutes_Dabas parka vārti_Normunds Kaprano public. foto

Ceļvedī daži attēli ar aplikācijas GemAr palīdzību atdzīvojas, ievilinot senlaikos. Nedoties ceļā nav iespējams. Tāpat aplikācija ērti savieno drukāto karti ar Google karti, kas noteikti palīdzēs, kad būsiet ceļā. Rodi iedvesmu un dodies ceļā!


Talsu pilskalns Sandis Priede public. foto

Kultūras tūrisma maršruts „Baltu ceļš” izveidots ar Interreg V-A Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020.gadam atbalstu projektā LLI-187 „Starptautiskais tūrisma maršruts „Baltu ceļš””, kura mērķis ir palielināt apmeklētāju skaitu Latvijas un Lietuvas pierobežas reģionos. Šī ziņa ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī ziņas saturu pilnībā atbild Kurzemes plānošanas reģions un tā nevar tikt uzskatīta par Eiropas Savienības oficiālo viedokli.


 

Kurzemes plānošanas reģiona administrācija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums