Aicina tikties ar Dejas balvas nominantiem un piedalīties skatītāju balsojumā


public. foto
Jau drīz, 29. aprīlī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī notiks pirmā Dejas balvas pasniegšanas ceremonija. Šī notikuma gaidās Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) piedāvā tikties ar nominantiem, piedalīties skatītāju balsojumā, kā arī būt klāt pašā balvas ceremonijā.

Trešdien, 17. aprīlī plkst. 19.30 notiks trešais cikla “Deja domā. Dejas balvu gaidot” pasākums. Tajā varēs tuvāk iepazīties ar trim horeogrāfiem – Jāni Purviņu (nominēts balvai par skatuviskās tautas dejas uzvedumiem “Kal mani no jauna – Rīgas leģenda” un “Māras zeme”), Anniku Andersoni un Sintiju Siliņu (nominētas par mūsdienu dejas izrādi “Gorodki”; balvai “Laikmetīgās dejas iestudējums” izvirzīta arī Sintijas Siliņas izrāde “Bedre”). Sarunu vadīs horeogrāfe Santa Grīnfelde, kura īpaši pievērsīsies tēmas izvēlei dejas mākslinieka darbā. Kas to nosaka? Vai ir kādas tabu tēmas, par kurām autori nekad nerunātu? Kādas tēmas dejā ir grūti risināmas, kādas – vairāk vai mazāk piemērotas?

Tikšanās notiks Daugavas stadionā (Augšiela 1, 247. telpā), pasākums ir par brīvu. Ierobežotā vietu skaita dēļ interesentus lūdz iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu info@dance.lv.

Tāpat dejas interesenti tiek aicināti piedalīties “Dejas balvas 2017–2018” skatītāju balsojumā, ko organizē LSM.lv sadarbībā ar LDIC. Balvas pasniegšanas ceremonijā 29. aprīlī tiks piešķirtas divas skatītāju balvas – lielās un mazās formas dejas izrādēm. Izvēlēties divas labākās no nominētajām izrādēm un iepazīties ar žūrijas komentāriem par katru darbu iespējams šeit.

26. aprīlī LSM.lv “Facebook” lapā tiks izlozēti 4 ielūgumi uz balvas ceremoniju, kurus saņems balsojuma veicēji.

Balvas pasniegšanas ceremonijas veidošanā sadarbojas atzīti dejas, teātra, video un mūzikas mākslinieki – režisore Krista Burāne, horeogrāfes Aleksandra Astreina, Guna Trukšāne, Anete Vanceviča un Agnese Bordjukova, muzikālā noformējuma mākslinieks DJ Monsta un citi. Ceremonijā vārdus aizstās kustība, kas aptvers visus nomināciju žanrus – baletu, skatuvisko tautas deju, mūsdienu un laikmetīgo deju. Ieejas biļetes uz 14 laureātu pasludināšanas ceremoniju ierobežotā skaitā pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Pilns nominantu saraksts un Dejas balvas jaunumi skatāmi www.dejasbalva.lv.

Dejas balvu rīko Latvijas Dejas informācijas centrs sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Dejas balvas pasniegšanas ceremoniju atbalsta: Latvijas Sabiedriskie mediji LSM.LV, Latvijas Kultūras akadēmija, Valmieras Drāmas teātris, “Practical studio”, “Reklāmas Stils”, Latvijas balzama zīmols “Rīgas Prestige Cuvee”, Valmiermuižas alus darītava, garškopju kustība “Gardu Muti”, Latvijā iemīļotākais saldumu zīmols “Laima”, “Rimi Latvia”, konditoreja “Sala”, ziedu salons “Lizante” un “Biļešu Paradīze”

Daina Tabūna
Dejas balvas sabiedrisko attiecību speciāliste
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums