Tukumā par šķūnīša apzagšanu aizturēti divi vīrieši


public. foto
Pagājušajā nedēļā, 10. martā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Tukuma iecirknī tika saņemta informācija, ka Džūkstes pagastā kādai sievietei no šķūnīša nozagts motocikls un lodlampas. Veicot operatīvos pasākumus, jau tajā pašā dienā likumsargi aizturēja noziedzīgajā nodarījumā iesaistītās personas un atguva nozagtās mantas.

Otrdien, 10. martā, Tukuma novada Džūkstes pagastā kādas mājas īpašniece konstatēja, ka, atlaužot šķūnīša sienas dēļus, nezināmi ļaundari no tā ir nozaguši nereģistrētu motociklu „Korovecs” un divas lodlampas. Sarunā ar likumsargiem kundze atcerējās, ka viņa iepriekš ir izpalīdzējusi diviem vīriešiem, kuri strādāja netālu mežā. Viņiem bijusi iestigusi automašīna, tāpēc no sava šķūnīša saimniece mežstrādniekiem aizdevusi lāpstu.

Policistiem radās pamatotas aizdomas, ka noziegumu varētu būt izdarījuši minētie mežstrādnieki, kuri, iespējams, bija devušies Jelgavas virzienā. Policijas ekipāžām tika izziņotas automašīnas pazīmes, un pēc neilga laika transporta līdzeklis tika aizturēts Līvbērzes pagastā. Nozagtās mantas izdevās atgūt un atdot saimniecei, bet abas noziedzīgajā nodarījumā iesaistītās personas tika aizturētas.   

Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess, un likumsargi atgādina, ka par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums