Valsts policija aizdomās par zādzībām no transportlīdzekļiem Kazdangas pagastā aiztur četras personas


foto;46.lv
Pagājušajā nedēļā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kazdangas pagastā ir notikušas zādzības no transportlīdzekļiem, no tiem nolejot degvielu, kā arī no kāda īpašuma, iekļūstot šķūnī, tika nozagts elektriskā gana akumulatori. Valsts policija uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja četras personas, kuras jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par līdzīga rakstura likumpārkāpumiem.

Pagājušajā nedēļā, 2.martā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kazdangā konstatēts, ka kāda stāvlaukumā no transportlīdzekļa ir nozagti aptuveni 200 litri degvielas. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un, veicot izmeklēšanas darbības, tika noskaidrotas un aizturētas iespējamās vainīgās personas.

Turpinot darbu kriminālprocesā, likumsargiem izdevies iegūt pierādījumus, kas liecina par to, ka šīs personas ir pastrādājušas vēl divas zādzības Kazdangas pagastā, kur no traktoriem tika nolieta degviela un no šķūņa tika nozagti elektriskā gana akumulatori. Akumulatori pie aizturētajiem tika atrasti un atdoti īpašniekam.

Visi četri vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par līdzīga rakstura likumpārkāpumiem. Šobrīd viņiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

VP Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums