Pārbaudot vairāk nekā 150 personas, uz narkotisko vielu ekspertīzi aizvestas piecas


foto;Valsts policija
Piektdien, 6.martā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas, sadarbībā ar izglītības iestādēm, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologiem un Valsts robežsardzes kinologiem veica pārbaudes gan izglītības iestādēs Kuldīgā un Skrundā, gan arī jauniešu pulcēšanās vietā Kuldīgā ar mērķi pārbaudīt, vai nenotiek nelikumīga narkotisko vielu aprite – lietošana, glabāšana un realizācija.

Kopumā piektdien suņi norādīja uz pieciem jauniešiem, kuri, iespējams, ir lietojuši narkotiskās vielas. Lai pārbaudītu šo faktu, visi jaunieši tika nogādāti medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsāktas administratīvās lietvedības, tāpat ir izņemtas aizdomīgas vielas, kuras lietvedības ietvaros ir nosūtītas uz ekspertīzi. Piektdien kopumā tika pārbaudītas vairāk nekā 150 personas.

Valsts policija šāda veida pārbaudes ar mērķi atklāt, vai jaunieši izglītības iestādēs, publiskos pasākumos un jauniešu pulcēšanās vietās nelieto apreibinošas vielas, ir rīkojusi līdz šim un rīkos arī turpmāk. Izsākām pateicību Kuldīgas un Skrundas izglītības iestādēm, publiskā pasākuma organizatoriem, Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologiem un Valsts robežsardzes kinologiem par sadarbību!

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums