Ventspilī konstatētas zādzības no neaizslēgtām automašīnām


foto;Valsts policija
Valsts policijā saņemta informācija par to, ka laika posmā no 3. līdz 4. maijam Ventspilī, Siguldas ielā no neaizslēgtas automašīnas "Volkswagen Golf" ir nozagta automagnetola un gredzens. Tāpat 3.maijā konstatēts, ka Ventspilī, Lielā prospektā no neieslēgtas automašīnas "Audi" nozagta automagnetola un gāzes ierocis. Savukārt vakar konstatēts, ka Ventspilī, Ugāles ielā no automašīnas "Opel" ir nozagts telefons. Šajā gadījumā automašīnai logs nebija līdz galam aizvērts. Valsts policijā par visiem gadījumiem ir uzsākti kriminālprocesi.

Valsts policija atkārtoti aicina iedzīvotājus sargāt savus īpašumus un slēgt ciet durvis automašīnām, kā arī logus neatstāt atvērtus. Tāpat atgādinām, ka automašīnas salonā atstātās mantas ir kārdinājums zagļiem. Lai izvairītos no zādzībām, aicinām neatstāt automašīnas salonā vērtīgas lietas. Tas pats attiecas uz jebko, kas zaglim varētu šķist vērtīgs – kaut vai pārtikas maisiņš. Lai gan zagļa guvums no pārtikas maisiņa nebūs liels, taču aizslēgtai automašīnai šādos gadījumos ir izsists stikls, kas jau ir mantas bojāšana un lielāks zaudējums īpašniekam.

Tāpat pēdējo divu nedēļu laikā Ventspilī ir nozagts viens velosipēds – zādzība ir konstatēta 6.maijā. Ventspilī, Lielā ielā no privātmājas pagalma tika nozagts nepieslēgts zilas krāsas velosipēds. Arī šajā gadījumā Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Valsts policija aicina iedzīvotājus glabāt velosipēdus vietās, kur tiem nevar piekļūt citas personas.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums