Ar viltus izsaukumu vēlas panākt dēla pāraudzināšanu; ir uzsākta administratīvā lietvedība


foto;vp.gov.lv
Vakar, 1.maijā ap pulksten 17:30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Grobiņas novadā, Bārtas pagastā ir uzlauzts un apzagts dzīvoklis. Likumsargiem ierodoties norādītajā adresē, uz vietas atradās 1977.gadā dzimis vīrietis, kurš paziņoja, ka viņa nepilngadīgais dēls, uzlaužot balkona durvis, esot nozadzis cigaretes. Savukārt uz vietas satiktais dēls paskaidroja, ka viņam ir pastāvīgs konflikts ar patēvu.

Pārrunājot notikušo ar abām pusēm, tika noskaidrots, ka vīrietis ir nepamatoti izsaucis Valsts policiju, sniedzot nepatiesu informāciju. Ar savu darbību viņš esot vēlējies, lai policijas darbinieki veic pasākumus nepilngadīgā bērna audzināšanā, jo pats ar šiem pienākumiem netiekot galā. Likumsargi veica pārrunas ar abām personām par konkrēto situāciju, taču ieteica turpmāk šādus konfliktus risināt caur bāriņtiesu.

Valsts policijā par konkrēto gadījumu ir uzsākta administratīvā lietvedība. Valsts policija atgādina, ka par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu no 35 līdz 140 eiro. Savukārt par apzinātu informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai apzinātu nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citi speciālie dienesti atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam tiek iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu, uzliek naudas sodu no 35 līdz 210 eiro.

 

VP Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums