Liepājniekam noformēts protokols par viltus izsaukumu

4.aprīlī ap pulksten 01:00 Valsts policijā saņemta informācija no liepājnieka par to, ka viņam kāda persona uzbrūk ar cirvi un nazi. Ierodoties norādītajā adresē, likumsargus sagaidīja zvanītājs un paskaidroja, ka dzīvoklī ir viņa paziņa, ar kuru viņš pirms tam bija lietojis alkoholu, un viņam ir cirvis un nazis. Jāpiemin, ka policijas ierašanās brīdī dzīvokļa durvis bija aizslēgtas un atslēga atradās pie dzīvokļa īpašnieka, kā arī, pārbaudot dzīvokli, neviena persona netika sastapta.

Tāpat šis pēdējās pusotras stundas laikā bija jau otrais izsaukums – iepriekš vīrietis zvanīja policijai un informēja, ka viņš savā dzīvoklī ir aizturējis zagli un viņam nepieciešama policijas palīdzība, lai zagli savaldītu, taču arī šajā gadījumā informācija neapstiprinājās. Vīrietis policijas ierašanās brīdī atradās 2,34 promiļu reibumā.

Vīrietim par viltus izsaukumu tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Valsts policija atgādina, ka par ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citu speciālo dienestu apzināti nepamatotu izsaukšanu uzliek naudas sodu no 35 līdz 140 eiro.

Savukārt par apzinātu informācijas izplatīšanu par nepatiesu notikumu vai apzinātu nepatiesa notikuma inscenēšanu, kā rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas, policijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības vai citi speciālie dienesti atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam pienākumam tiek iesaistīti reaģēšanā uz šādu informāciju vai notikumu, uzliek naudas sodu no 35 līdz 210 eiro.

 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

septembris 2019
P O T C P S Sv
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 1819202122
23242526272829
30      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli