Dekoru Fabrika sadarbībā ar RE&RE restaurē Rīgas Biržas ēku

"Dekoru Fabrika" ir pabeigusi darbu pie līdz šim nozīmīgākā restaurācijas un rekonstrukcijas projekta – Rīgas Fondu Biržas kokgriezumu elementu atjaunošanas, izmantojot 3D skenēšanas metodi. Sadarbībā ar būvfirmu "RE&RE", ir atjaunots Rīgas Biržas ēkas agrākais izskats. "Dekoru Fabrika" aicina ikvienu interesentu iepazīties ar ēkas jauno izskatu.

"Dekoru Fabrikas" valdes priekšsēdētājs Juris Ozols stāsta par restaurācijas darbiem: "Tā bija lieliska pieredze mūsu komandai pierādīt sevi, apgūt un notestēt jaunākās 3D skenēšanas tehnoloģijas. Kopā ar kokgriešanas meistaru roku darbu tika atjaunoti senie spoguļi, spoguļu konsoles un balkona margas. Lepojamies ar paveikto darbu un priecājamies, ka Rīgas Fondu Birža beidzot ir atjaunota, un arī mēs esam pielikuši savu roku, lai šis ievērojamais arhitektūras piemineklis atgūtu savu iepriekšējo izskatu."

"Dekoru Fabrika" palīdzēja restaurēt smalkās kokgriezumu detaļas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties 3D skenēšanas iekārtai, sarežģītos 19. gadsimta koka elementus izdevās restaurēt ļoti precīzi, maksimāli saglabājot to pirmatnējo veidolu un seno meistaru roku pieskārienu.

Par "Dekoru Fabriku":

"Dekoru Fabrika" savu darbību aizsāka un aktīvi darbojas no 2009. gada rudens, klientiem piedāvājot profesionālu kokgriezumu elementu, dāvanu un suvenīru izgatavošanas un restaurācijas pakalpojumus.

Informāciju sagatavoja:
Aija Zenkeviča
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 1213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums