"Uponor" pirmais Latvijas tirgū piedāvās unikālus Milwaukee montāžas instrumentus

Sadarbībā ar Milwaukee Electric Tool Corporation inženierkomunikāciju uzņēmums "Uponor" pirmais Latvijā augustā sāk piedāvāt montāžas instrumentus M12 un M18, kas paredzēti Quick&Easy sistēmas montāžai. Nozarē patlaban šis būs vienīgais piedāvājums lietošanas ērtības un jaudas ziņā, kas būvniecības nozares speciālistiem ļaus palielināt darba efektivitāti.

Instrumentiem ir augsts izplešanas un rotēšanas ātrums, kas ļauj lietotājiem palielināt montāžas ātrumu līdz pat četrām reizēm. Pateicoties nelielajam instrumenta svaram un izmēram, lietotājs var strādāt tikai ar vienu roku, kas padara šo jaunumu īpaši ērtu un ļauj strādāt ar to grūti sasniedzamās vietās.

Savietojamība ar vairāk nekā 25 Milwaukee instrumentiem paplašina jaunu instrumentu pielietošanas sfēru un padara tos par pieprasītu un universālu profesionāļiem paredzētu risinājumu.

Pilnmehāniskie zobrati un iebūvētais metāliskais karkass nodrošina instrumentu M12 un M18 izturību, ļaujot tiem izcili kalpot pat ekstremālas slodzes apstākļos. Milwaukee akumulatori ar inovatīvu piedziņu ir ražoti, izmantojot RedLithium-ION tehnoloģiju, kas nosaka augstu veiktspēju un ļauj izmantot instrumentu ilgā laika periodā bez papildus uzlādes.

"Sadarbības līgums, kas noslēgts starp kompāniju "Uponor" un Milwaukee Electric Tool Corporation šī gada sākumā, ir ļoti būtisks solis abām kompānijām. Apvienojot spēkus, mēs varēsim paplašināt kompleksa risinājumu loku, kas ļaus būvniecības nozares speciālistiem palielināt viņu darba efektivitāti," uzsver Ivars Vīksne, SIA "Uponor Latvia" direktors, BLD.

Tehniskie parametri
Paplašinošs instruments M12 Q&E ļauj sasniegt pilnu un precīzu paplašināšanu savienojuma vietā tikai 10 sekunžu laikā. Paplašināšanas uzgaļu maiņa var tikt veikta bez speciāla aprīkojuma pielietošanas. Piedāvātais pielietojums: caurules ar izmēru ≤ Ø 32x2.9 mm, ≤ Ø 25x3.5 mm.

Paplašinošs instruments M18 Q&E ir īpaši izturīgs pret ārējo iedarbību, pateicoties iebūvētajam magnija karkasam. Instruments ir aprīkots ar LED apgaismojumu, kas izgaismo tumšas vietas un izslēdzas automātiski. Visas "Uponor" paplašinošās galviņas ar izmēru līdz 40 mm var viegli nomainīt bez speciāla aprīkojuma. Piedāvātais pielietojums: caurules ar izmēru ≤ Ø 40x3.7 mm, ≤ Ø 32x4.4 mm.

www.uponor.lv

"Uponor" ir vadošais ūdensapgādes un apkures cauruļvadu sistēmu piegādātājs gan dzīvojamām mājām, gan industriāliem objektiem Eiropā un Ziemeļamerikā un šajā jomā arī Latvijā ieņem vadošo pozīciju. "Uponor" darbību Latvijā uzsāka 1993.gadā un pamatdarbības sfēra ir moderni tehnoloģiskie risinājumi apkures sistēmām, ūdensapgādei, sadzīves notekūdeņu un lietus ūdeņu kanalizācijai, drenāžai. "Uponor" kopumā strādā 3500 darbinieki visā pasaulē, tam pieder 11 ražotnes Eiropā un ASV, kā arī produkti un pakalpojumi ir pieejami vairāk nekā 100 valstīs.

Aiva Avota-Zalstere, Komunikāciju aģentūra/Edelman Affiliate


     
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

marts 2017
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja