Tele Greenland un SES uzlabos interneta pieejamību grūti pieejamos apgabalos Grenlandē.


Publicitātes foto
Telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmums Tele Greenland, kopīgi ar vadošo orbitālo satelītu operatoru SES, kura viena no orbitālo satelītu telestacijām darbojas Rīgā, uzlabos interneta savienojuma risinājumus Grenlandē. Tas ir pirmais solis, lai nodrošinātu labākus interneta risinājumus 100% visiem Grenlandes 56 000 iedzīvotāju, bet, jo īpaši Austrumgrenlandes apgabalos, kur nav iespējami kabeļa risinājumi.

Interneta pakalpojumu sniegšana Grenlandē ir sarežģīts uzdevums, ņemot vērā virszemes tīkla tehnoloģiskā aprīkojuma problemātisko izvēršanu ģeogrāfisko apsvērumu dēļ. Turklāt Arktiskajā lokā ir arī ģeostacionāro (GEO) satelītu vāja pieejamība. Partnerībā ar SES Networks, Tele Greenland ir veikusi ieguldījumus satelīta iespēju kapacitātes veicināšanā un atbilstoši arī nepieciešamās zemes infrastruktūras uzlabošanā un pārvarējusi šos izaicinājumus.

„Mēs esam apņēmušies piegādāt satura savienojamības risinājumus pat visattālākajās vietās, kur virszemes infrastruktūru nav iespējams izvietot un esam gandarīti, ka partnerība ar Tele Greenland nodrošinās augstas kvalitātes interneta pieejamību Austrumgrenlandes iedzīvotājiem,” uzsver Antonio Bouve (Antonio Bove), SES Networks tīkla Eiropas direktors.

Šobrīd SES ģeostacionāro orbitālo satelītu flote no savām divpadsmit telestacijām, no kurām viena atrodas arī Rīgā, Zaķusalā, kopumā pārraida 8330 TV kanālus visā pasaulē, tajā skaitā 2923 augstas izšķirtspējas jeb HDTV kanālus. Savukārt SES pārraidīto Ultra HD televīzijas kanālu skaits šobrīd ir 53.

SES orbitālo satelītu flote šobrīd nodrošina video satura pārraidi 367 miljoniem mājsaimniecību visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

SES PR Baltijā
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums