220.lv uzsāk pārtikas tirdzniecību; piegāde pieejama visā Latvijas teritorijā


public. foto
Interneta veikals 220.lv uzsāk pārtikas produktu tirdzniecību internetā. Turpinot mērķticīgu attīstību pie sortimenta pilnveides, 220.lv tiešsaistes tirdzniecības centrā papildu jau iecienītiem zīmoliem un veikaliem, turpmāk būs pieejami arī dažādi pārtikas preču zīmoli.

Jau no šodienas pircēji var pasūtīt nepieciešamākos pārtikas produktus, kurus 220.lv piegādās visā Latvijā. Pasūtījumus klienti var saņemt bezmaksas preču saņemšanas punktos Rīgā. Savukārt pircējiem ārpus galvaspilsētas robežām ir iespēja produktus saņemt ar kurjeru, tuvākajā pakomātā vai kādā no Circle K degvielas uzpildes stacijām, tādējādi nodrošinot preču piegādi arī tajās vietās Latvijā, kurās līdz šim pārtikas piegādes nav nodrošinātas.

“Uzsākot marketplace darbību, mēs soli pa soli attīstījām dažādas preču kategorijas, un šobrīd ir pienācis brīdis, lai paziņotu par pārtikas tirdzniecību un piegādi visā Latvijā. Nepieciešamo preču iegāde vienuviet vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, tāpēc esam gandarīti, ka tieši šobrīd, šajos, sarežģītajos apstākļos mums ir izdevies panākt arī pārtikas sortimenta paplašināšanu. Līdz šim tirgojām pašu minimumu – kafiju un tēju, savukārt tagad sortiments paplašināts,  iekļaujot arī citus ikdienas produktus. Svarīgi ir arī tas, ka mēs varam piegādāt preces visā Latvijā, pat vietās, kur iepriekš klientiem nebija pieejama pārtikas preču piegāde no pirkumiem internetā,” norāda „Pigu Grupas“ izpilddirektors Daiņus Ļuļis.

Interneta veikala sortimentā ir iespējams iegādāties putraimus, konservus, saldumus, UAT pienu, bērnu pārtiku un uzkodas. Starp zīmoliem, kas tiek piedāvāti patērētājiem, ir plaši pazīstami un iecienīti nosaukumi, piemēram, Bonduelle, Kellog's, Santa Maria, Jacobs, Estrella, Milka un citi. Papildus jau uzskaitītajām precēm, sortimentā ir arī makaroni, pārslas, putras, eļļa, kakao, mērces, garšvielas, rieksti, sēklas, žāvēti augļi, brokastu pārslas, zupas, buljoni, žāvēti gaļas produkti.

No 9. aprīļa visās trīs Baltijas valstīs pārtikas tirdzniecība tiek uzsākta vietnēs Pigu.lt, 220.lv un Kaup24.ee. Šobrīd tirdzniecībai ir pievienojušies „Vero Coffee House“, „Coffee Address“, „Punuts production“, „Dorena“, „Seranas“, „Kavos pupelė“. Pēc D. Ļuļis teiktā, drīzumā plānots palielināt partneru skaitu un viņu piegādāto pārtikas produktu klāstu.

“Šobrīd pārtikas preču kategorija veido sortimentu, kādu ikdienā var atrast nelielā pārtikas preču veikalā. Rezultātā ar jaunās preču kategorijas ieviešanu mēs nodrošinām vēl vairāk nepieciešamās preces vienuviet, vienlaikus palīdzot pircējiem doties ārpus mājām retāk. Tajā pašā laikā mēs turpinām iesākto – vadām sarunas ar partneriem un aicinām visus pārtikas piegādātājus un pārdevējus, kas darbojas Baltijas valstīs, pievienoties un pārdot mūsu tiešsaistes iepirkšanās centrā,” norāda D. Ļuļis

Koncentrējoties uz drošību un efektivitāti

Paplašinot savu darbību un sortimentu, „Pigu Grupas“ komanda ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu nepārtrauktu preču apriti un, pats galvenais, komandas, partneru un klientu drošību. Lietuvas noliktavā ir pieņemti darbā desmitiem jaunu darbinieku, darbs tiek organizēts trīs bezkontakta maiņās, kā arī tiek ievēroti visi higiēnas nosacījumi. Lai stiprinātu piegādes ķēdi un organizētu ātrāku piegādi, tuvākajā laikā tiek domāts par piegādes ķēdes attīstību.

Par “Pigu Grupu”

“Pigu Grupa”, kurai pieder tiešsaistes veikals „220.lv“ Latvijā, „Pigu.lt“ Lietuvā un „Kaup24.ee“ Igaunijā, ir lielākais e-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs. “Pigu Grupa” kopskaitā nodrošina darba vieta aptuveni 350 darbiniekiem, gan birojos, gan noliktavās. Kopš 2015. gada “Pigu Grupu” pārvalda viena no lielākajām privātkapitāla investīciju sabiedrībām Centrāleiropā un Austrumeiropā MCI. Šī ir pirmā un vienīgā Lietuvas kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas ierindojas starp pieciem visstraujāk augošajiem Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumiem. 2019.gadā uzņēmums izveidoja tirdzniecības platformu marketplace, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot tiešsaistes tirdzniecības centra funkciju.

“Pigu Grupa”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums