Uzņēmējs Enno Ence tiešsaistē stāstīs par rīcību caur optimismu


public. foto
Ārkārtējās situācijas laikā daudziem uzņēmējiem nācies pielāgoties nestandarta apstākļiem, neatkarīgi no biznesa apjoma un pakalpojumu veida. Pareiza, strukturēta un efektīva rīcība krīzes laikā var būt izšķiroša. Lai sniegtu ieskatu, kas ir biznesa domāšana un kā izmantot krīzi kā iespēju un īstenot rīcību caur optimismu, Biznesa augstskola Turība šodien, 8. aprīlī, plkst. 15.00 aicina uz uzņēmuma "Milzu!" īpašnieka un vadītāja Enno Ences tiešsaistes vieslekciju "Biznesa domāšana: rīcība caur optimismu". Vieslekcijai būs iespējams sekot līdzi augstskolas Facebook lapā.

“Ja domāsi, ka neko nevari izdarīt, tad arī neko nevarēsi izdarīt. Ja domāsi, ka vari visu, tad arī nāks idejas, kā to izdarīt. Latvijā ir ļoti daudz labu ražotāju, tomēr viņi nepievērš vajadzīgo uzmanību mārketingam un pārdošanai. Prasīju padomu pieredzējušiem kolēģiem, kas ražošanā kaut ko ir izdarījuši. Iesaku to darīt arī citiem. Mēs vērtējām uzņēmējdarbības praksi un teoriju, zinājām, kādas kļūdas nedrīkst pieļaut,” uzsver uzņēmuma “Milzu!” vadītājs Enno Ence.

Vieslekcija būs veltīta gan ieteikumiem, kā uzsākt savu biznesu, gan skaidrojumiem, kā iespējami efektīvāk izmantot šī brīža situāciju un saskatīt tajā iespējas. Tāpat lekcijas laikā klausītājiem tiks stāstīts, kas ir biznesa domāšana un kā savu rīcību virzīt caur optimismu. Vieslekcijas laikā Enno Ence dalīsies arī savā pieredzes stāstā. Ikvienam klausītājam būs iespēja tiešsaistē uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu šodien, 8. aprīlī, plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskolas Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli!

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums