Wolt investē 40 000 EUR vietējo restorānu atbalsta programmas izveidē un samazina cenu piegādēm


public. foto
Ēdienu piegādes uzņēmums Wolt ir izstrādājis īpašu restorānu atbalsta programmu, lai palīdzētu vietējiem restorāniem izdzīvot Covid-19 pandēmijas laikā un samazinājis cenu ēdienu piegādēm. Atbalsta programmas mērķis ir palīdzēt restorāniem un pavāriem turpināt strādāt bezkontakta režīmā, saņemot pasūtījumus un nodrošinot iedzīvotājiem bezkontakta ēdienu piegādes.

Lai palielinātu pasūtījumu daudzumu restorāniem, Wolt ir samazinājis standarta iegādes maksu uz 0.99 EUR, kā arī palielinājis pasūtījumu piegādes attālumu līdz 5 km. Savukārt nākamajās 30 dienās Wolt investēs papildus 40 000 EUR vietējo restorānu piedāvājuma atbalstīšanai. Ir ļoti svarīgi ieguldīt restorānu apgrozījuma veicināšanā, jo daudzi restorāni ir zaudējuši pat 50% līdz 80% pārdošanas apjoma un tiem ir nepieciešams palīdzēt atgūt kaut daļu pasūtījumu.

Veicinot naudas pieejamību, uzņēmums piedāvās restorāniem turpmāk saņemt Wolt maksājumus divas reizes nedēļā. Līdz šim restorāni varēja izvēlēties saņemt Wolt maksājumus vienreiz mēnesī vai reizi divās nedēļās. Palielinot maksājumu biežumu, restorāniem turpmāk būs ātrāka piekļuve skaidrai naudai, ko maksāt darbiniekiem vai norēķināties par izejvielām.

Covid-19 pandēmijas dēļ restorānu nozare Latvijā ir nonākusi līdz šim nepieredzēti sarežģītā situācijā. Ievērojot sociālās distancēšanās prasības, cilvēki paliek mājās un restorānus vairs neapmeklē. Atbildīgs solis šādā situācija ir ēdienu un pārtikas produktu bezkontakta piegāde, jo tādejādi iedzīvotājiem būtiski samazinās nepieciešamība pamest savu mājokli. Ēdienu piegādes platformas šajā periodā ir viens no efektīviem risinājumiem, kā ievērot sociālo distancēšanos un mazināt Covid-19 tālāku izplatību. 

Wolt veic visus nepieciešamos pasākumus, lai mazinātu cilvēku tiešo kontaktu iespējamību, un  nodrošinātu klientu, kurjerpatneru un restorānu darbinieku drošību. Uzņēmums ievēro visas Pasaules Veselības organizācijas un Latvijas institūciju rekomendācijas. Wolt aicina ikvienu būt atbildīgam un uztvert nopietni sociālās distancēšanās nepieciešamību.

Par Wolt

Wolt ir Somijas startup uzņēmums, kas ir izaudzis par vadošo ēdienu piegādes platformu Austrumu un Ziemeļeiropā. Wolt ir otrs Eiropā visstraujāk augošais uzņēmums (Financial Times) un šobrīd darbojas jau 20 valstīs un 75 pilsētās. Latvijā

Wolt darbību uzsāka 2017. gadā, tostarp 2019. gadā nodokļos samaksājot 2,85 miljonus eiro. Wolt biznesa modeļa pamatā ir tehnoloģiskā platforma, kas apvieno restorānus, kurjerpartnerus un ēdienu pasūtītājus. Wolt mobilā lietotne ieguvusi Apple Dizaina Balvu (Apple Design Award). Baltijas valstīs Wolt platformu izmanto vairāk nekā 1600 kurjerpartneru un vairāk nekā 600 restorānu, tostarp Latvijā – vairāk nekā 300 kurjerpartneru un vairāk nekā 350 restorānu.

Wolt PR
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūlijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5
6 789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums