"Barbora.lv" atvērs produktu saņemšanas punktus visā Latvijā


public. foto
Vadošais pārtikas un sadzīves preču interneta veikals "Barbora.lv" kļūst pieejams arī Latvijas reģionu iedzīvotājiem, tuvākajā laikā sākot piedāvāt jaunu pakalpojumu. "Barbora.lv" nodrošinās pirkumu saņemšanas punktus, aptverot visus Latvijas reģionus – pirkumu saņemšanas punkti būs pieejami 26 Latvijas pilsētu un mazpilsētu "Maxima" veikalos. Sarakstu, kuros darbosies jaunie "Barbora.lv" pirkumu saņemšanas punkti, paredzēts publicēt nākamās nedēļas sākumā.

Mērķi izvērsties reģionos “Barbora.lv” lolojusi jau sen, un pēdējo nedēļu notikumi saistībā ar koronavīrusu un izsludināto ārkārtas situāciju valstī ir pasteidzinājuši šo idejas īstenošanu. Attīstību reģionos “Barbora.lv” veic ciešā sadarbībā ar mazumtirdzniecības tīklu “Maxima”, kas nozīmē to, ka pirkumu saņemšanas punkti būs pieejami Latvijas pilsētu un mazpilsētu “Maxima” veikalos.

“Mūsu darbības attīstība Latvijas mazākajās pilsētās vienmēr ir bijusi viena no mūsu uzņēmējdarbības stratēģijām, taču līdz šim mūsu fokuss bija pakalpojumu kvalitātes un iepirkšanās pieredzes pilnveidošana vietās, kur “Barbora.lv” jau ilgtermiņā veiksmīgi strādā. Tomēr šī brīža situācijā, kad iepirkšanās internetā cilvēkiem ļauj izvairīties no papildu riska un ievērot ieteicamos drošības un preventīvos pasākumus, mūsu plānoto attīstību reģionos pasteidzinājām. Jāatzīst, ka apstākļi mūs mudināja vienas nedēļas laikā neiespējamo padarīt par iespējamu! Mēs vēlamies, lai pārtikas un ikdienas preču pasūtīšana internetā būtu pieejama pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotājiem, jo tas šobrīd ir īpaši aktuāli,“ skaidro Sanita Bērziņa, veikala Barbora.lv vadītāja.

Reģionu iedzīvotāji pirkumus varēs pasūtīt internetā www.barbora.lv, un “Maxima” darbinieki tos sagatavos un nodos pircējiem veikalā.

“Kopā ar mūsu partneriem mēs ātri atradām risinājumus un mobilizējām visus spēkus, lai pēc iespējas drīzāk varētu piedāvāt pārtikas iegādi internetā arī reģionos. Īpaši lielu sagatavošanās darbu veica “Maxima” darbinieki visā valstī, kuri turpmāk sagatavos un nodos klientu pasūtījumus,” par jauno pakalpojumu stāsta S.Bērziņa.

Par “Barbora.lv”

Vadošais pārtikas interneta veikals “Barbora.lv” apkalpo katru ceturto Rīgas un tās apkārtnes mājsaimniecību. Tā veic piegādes Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Rīgas apkaimēs – Ikšķilē, Baložos, Dreiliņos, Sauriešos, Babītē, Carnikavā, Garkalnē, Ķekavā, Mārupē, Olainē, Stopiņos, Gaujā, Kadagā, Ikšķilē un Siguļos. Saglabājot vadošā pārtikas interneta veikala pozīciju, pērn “Barbora.lv” par 48% palielināja apgrozījumu attiecībā pret 2017. gadu.

“Barbora.lv” ir daļa no uzņēmuma “Radas”, kas Lietuvā pārvalda interneta veikalu “Barbora”. Uzņēmuma “Radas” pamatnodarbošanās ir elektroniskās tirdzniecības risinājumu radīšana un īstenošana.

“Barbora.lv”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums