Omniva turpina darbu ierastajā režīmā un aicina klientus izvēlēties bezkontakta piegādes


Publicitātes foto
Neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju, Omniva turpina sūtījumu piegādes ierastajā režīmā. Omniva darbinieki šajā laikā ievēro īpašu piesardzību, pievēršot uzmanību rūpīgai pakomātu tīrīšanai un dezinfekcijai pēc katras apkalpošanas reizes.

Omniva aicina iedzīvotājus ar piesardzību un rūpību izturēties pret valsts noteiktajiem drošības pasākumiem, iespēju robežās dodot priekšroku bezkontakta preču iegādei un piegādei.

“Aicinām pēc iespējas iepirkties interneta veikalos un izvēlēties sūtījumu piegādi uz pakomātiem, izvairoties no piegādes ar kurjeru. Visi 203 Latvijas teritorijā esošie Omniva pakomāti arī turpmāk tiks apkalpoti vismaz vienu reizi dienā, ieskaitot sestdienas, nodrošinot nepārtrauktu sūtījumu piegādi iedzīvotājiem,” uzsver Omniva Latvija vadītāja Beāte Krauze-Čebotare.

Gadījumos, kad preces tomēr nepieciešams saņemt, izmantojot tiešo piegādi ar kurjeru, Omniva aicina klientus sniegt kurjeram norādes par vēlamo drošo sūtījuma atstāšanas vietu, tādejādi izvairoties no saskarsmes nepieciešamības.

Pasaules veselības organizācija ir atzinusi, ka COVID-19 vīrusa inficēšanās iespēja no kartona vai cita preces iepakojuma ir maza. Omniva katrā pakomātu apkalpošanas reizē dezinficē to ekrānus un maksājumu karšu zonu, un arī kurjeri ievēro visas noteiktās piesardzības prasības. “Taču ikvienam klientam ir iespēja vēl papildus dezinficēt sūtījumu pirms tā atvēršanas, kā arī atvēršanas brīdī izmantot cimdus, tādejādi vēl vairāk samazinot potenciālos riskus,” stāsta B. Krauze-Čebotare.

Kaut arī Latvijas robeža tiek slēgta pasažieru pārvadājumiem, preču piegādes plūsmu šie ierobežojumi neietekmē un starptautisko sūtījumu piegādes notiek ierastajā režīmā. Šobrīd sūtījumu piegādes ierobežojumi attiecas uz vairākām pilsētām Itālijā, Spānijā, Šveicē un Austrijā. Nepiegādātie sūtījumi uz šīm pilsētām tiks glabāti Omniva starptautisko sūtījumu partnera UPS centros un tiks piegādāti, kad tiks atvērti karantīnas skartie apgabali.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā Omniva aicina sazināties ar viņu klientu apkalpošanas centru pa tālruni +371 27042424, vai e-pastā info@omniva.lv.

SIA Omniva Latvija dibināta 2012. gadā un sniedz sūtījumu loģistikas, informācijas loģistikas un e-rēķinu apstrādes pakalpojumus. Omniva ir plašākais pakomātu tīkls Baltijā, kas nodrošina kvalitatīvu, ātru un drošu servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Šobrīd Latvijas Omniva tīklā ir 203 pakomāti, kas izvietoti 95 apdzīvotās vietās Latvijā.

SIA Omniva Latvija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums