"Virši" atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Brocēnos


public. foto
Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs "Virši" atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) Brocēnos, Liepnieku ielā 1. Šī pilna servisa spēka stacija nodrošinās klientiem degvielas uzpildes, veikala un automazgātavas pakalpojumus. DUS izveidē uzņēmums investējis vairāk nekā 1 miljonu eiro.

Atklāšanas pasākumā Brocēnu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Ārijs Sproģis pasniedza “Virši” pārstāvjiem simbolisku dāvanu un novēlēja iedvesmu turpināt sapņot un īstenot izsapņoto. Uzņēmuma izpilddirektors Jānis Vība apliecināja, ka “Virši”, kā īstie darītāji, turpinās iet pretī saviem mērķiem, rādot piemēru tam, ka Latvijas uzņēmumiem izdodas.

“Attīstot mūsu DUS un ērtas iepirkšanās veikalu tīklu, esam atvēruši jau 63. uzņēmuma spēka staciju un līdz mēneša beigām vēl divas topošās stacijas Ķekavas un Babītes novados uzsāks klientu apkalpošanu. Brocēnu DUS strādās visu diennakti un nodrošinās klientus ar visu, kas nepieciešams ceļā – kvalitatīvu degvielu, ērtu atpūtas zonu, plašu ēdienu un dzērienu klāstu, auto apkopes preces un pakalpojumus,” uzsvera Jānis Vība, “Virši” izpilddirektors.

Tāpat kā citās “Virši” DUS, arī Brocēnu stacijā būs pieejama dažādu veidu degviela - 98 un 95E markas benzīns, dīzelis un autogāze (LPG), AdBlue šķidrums izplūdes gāzu attīrīšanai, izlejamais vējstiklu šķidrums, gaiss un ūdens automobiļa apkopei, kā arī automazgātava, DPD sūtījumu punkts un bezkontakta norēķini klientu ērtībai.

Virši-A” ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar 25 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “Virši-A” tīklā ir 63 spēka stacija, no kurām 60 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 530 darbinieki visos Latvijas reģionos.

“Virši”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

jūnijs 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums