Husqvarna pārsteidz: iespēja laimēt robotizēto zāles pļāvēju!


public. foto
Jau 25 gadus Husqvarna Automower® robotizētie zāles pļāvēji uzlabo cilvēku ikdienu, klusi un cītīgi rūpējoties, lai zāliens allaž ir veselīgs un kopts. Svinot apaļo jubileju un savu vadošo lomu inovāciju ieviešanā, Husqvarna laidusi tirgū Automower® 315X Limited Edition un piedāvā iespēju laimēt šādu zāles pļāvēju arī tev!

Uzzini vairāk par konkursu un piesakies šeit: https://www.husqvarna.com/lv/produkti/automower-attistibas-vesture/.

  1. Kā aizsākās robotizēto zāles pļāvēju uzvaras gājiens? Pasaulē pirmais pilnībā robotizētais zāles pļāvējs tika laists apgrozībā 1995. gadā ar nosaukumu Husqvarna Solar. Tā galvenais enerģijas avots bija saules baterijas, kas tajā laikā bija pilnīga inovācija. Pēc trijiem gadiem tirgū parādījās pirmā Husqvarna Automower® paaudze. Tie bija robotizētie zāles pļāvēji, kas spēja patstāvīgi atgriezties uzlādes stacijā, lai uzlādētu akumulatoru.

  2. Vai tiešām Automower® var strādāt visu diennakti neatkarīgi no laikapstākļiem? Lai pļautu zālienu paša spēkiem, dārza saimniekam ir jāpielāgojas laikapstākļiem, tādēļ nereti labākās un saulainākās dienas tiek veltītas pļaušanai nevis atpūtai. Savukārt, JĀ, robotizētie zāles pļāvēji var klusi, mājas saimniekus un kaimiņus netraucējot, darboties visu diennakti – tos neietekmē ne lietus, ne slapja zāle, ne karstums.

  3. Vai Automower® derēs tavam zālienam? Šobrīd Husqvarna Automower® robotizētajiem zāles pļāvējiem ir pieejami ļoti dažādi modeļi, lai varētu izvēlēties savam zālienam vispiemērotāko. Automower® var apstrādāt lielus un sarežģītas formas zālienus ar daudziem šķēršļiem. Stāvākas nogāzes arī vairs nav traucēklis, jo, piemēram, 2019. gadā izlaistie pilnpiedziņas robotizētie zāles pļāvēji spēj strādāt līdz pat 70% stāvās nogāzēs. Lai apskatītu, kurš modelis būs piemērotākais tieši tavam zālienam, Husqvarna ir radījuši speciālu zāliena kalkulatoru: https://automower.husqvarna.com/lv/index.html.

  4. Vai iespējams iztikt bez grābšanas? Automower® aiz sevis atstāj ļoti nelielus nopļautās zāles atgriezumus, ko īsti nevar pat pamanīt, tāpēc tos nav nepieciešams savākt. Un, atstājot tos zālienā, tie kļūst par dabīgu mēslojumu, kas savukārt uzlabo zāliena stāvokli un, protams, vizuālo izskatu.

  5. Kā tiek panākts, ka mauriņš līdzinās paklājam? Pateicoties Husqvarna Automower® dažādajiem pļaušanas virzieniem, maigi nogriežot zāli no visām pusēm, un neregulārajam pļaušanas principam, tiek panākts paklājam līdzīgs zāliens bez iebraukātām risēm un nospiedumiem. Papildus tiek aizkavēta arī sūnu veidošanās.

  6. Ko nodrošina GPS navigācija? Iebūvēta GPS sistēma nosaka dārza karti, ieskaitot norobežojošā vada un virzošā vada atrašanās vietu. Husqvarna Automower® reģistrēs, kuras dārza daļas tas pļaus, un noteiks kustības virzienu. Tas nodrošina optimizētu dārza pārklājumu un izcilus pļaušanas rezultātus.

  7. Nevēlamie ciemiņi – kurmji? Husqvarna pārstāvji apgalvo, ka robotizētos zāles pļāvējus nebaida kurmju rakumi. Patiesībā ir pretēji - Automower® darbības rezultātā radītā vibrācija uz visiem laikiem padzen kurmjus no dārza.

  8. Kas ir īpašie pacelšanas un sasvēršanas sensori? Ja Automower® tiek pacelts no zemes vai apgāžas, tas automātiski izslēdzas. Turklāt naži rotē pietiekami tālu no ierīces ārējās malas. Saskaroties ar šķērsli, zāles pļāvējs apstājas un pats maina virzienu, neradot nekādus bojājumus.

  9. Kāds ir īpašais 25. gadadienas modelis? Husqvarna Automower® 315X Limited Edition spēj pļaut sarežģītu zālienu platībās līdz 1600m2, pārvarot šauras ejas un slīpumus līdz 40% un pārvietojoties arī pa nelīdzenu augsni. Šis jubilejas modelis ir aprīkots ar Automower® Connect ar GPS izsekošanu zādzības gadījumā un GPS atbalstītu navigāciju. Lietotne Automower® Connect ļauj sekot, mijiedarboties un būt informētam par pļāvēja darbību ar pieskārienu viedtālruņa ekrānam no jebkuras vietas pasaulē. Lai padarītu šo modeli vēl unikālāku, tam ir radīts skaists šampanieša krāsas korpuss.

  10. Ko visbiežāk teic Automower® īpašnieki? Tā kā saulainās un skaistās pavasara un vasaras dienas ir patiesa vērtība, lielākā daļa Automower® īpašnieku kā vienu no galvenajiem ieguvumiem min tieši brīvo laiku, ko nu var pavadīt kopā ar mīļajiem, tā vietā lai atkal un atkal pļautu zāli. Tāds arī bijis izstrādātāju mērķis - robotizētajiem zāles pļāvējiem ir jāuztur mauriņš perfektā stāvoklī, vienlaikus sniedzot dārza saimniekiem vairāk brīva laika citiem dārza darbiem vai atpūtai.

Uzzināt vairāk par Husqvarna plašo produktu klāstu iespējams mājaslapā https://www.husqvarna.com/lv/ vai vietnē Facebook: @HusqvarnaLatvija.


 

KPMS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

novembris 2020
P O T C P S Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums