Huawei pievienojas "HEVC Advance" patentu fondam


public. foto
Šī gada janvāra sākumā patentu licencēšanas fonds "HEVC Advance" paziņoja par Huawei Technologies Co.,Ltd. pievienošanos HEVC Advance HEVC/H.265 patentu fonda licenciātiem (licensees) un licencētājiem (licensors). "Huawei HEVC/H.265 būtiskākie patenti tagad būs pieejami caur "HEVC Advance" patentu fondu, savukārt kā lincenciāti Huawei iegūs piekļuvi vairāk kā 10 000 patentiem visā pasaulē, kas ieņem būtisku lomu HEVC/H.265 video kodeka standarta ieviešanā."

“Patentu licencēšana nodrošina samērīgu atlīdzību par inovācijām, stimulē turpmākas investīcijas pētniecībā un attīstībā, kā arī veicina nepārtrauktu nozares progresu. Huawei ir ļoti priecīgs sadarboties ar citiem video tehnoloģiju ražotājiem, lai nodrošinātu viena soļa licencēšanu patentu ieviesējiem, vienlaikus paliekot atvērti individuālām licencēm un nodrošinot patentu ieviesējus ar iespēju izvēlēties dažādus licencēšanas modeļus atbilstoši viņu biznesa vajadzībām,” stāsta Dzjaņsjiņs Dins, Huawei Technologies Co., Ltd. globālā intelektuālā īpašuma vadītājs. "Darbs ar “HEVC Advance” ļauj Huawei inovācijas plašsaziņas līdzekļu tehnoloģijās plaši izmantot nozarē un sniedz patērētājiem uzlabotas video tehnoloģijas, kas padara ērtāku un patīkamāku gan viņu ikdienas dzīvi, gan darbu.”

HEVC Advance” izpilddirektors Pīters Mollers papildina: "Mūsu sadarbība ar Huawei ir ļoti labs piemērs savstarpēji izdevīgai un saskaņotai SEP (standard-essential patent) licencēšanai. Huawei ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem pasaulē. Viņi ir ievērojami veicinājuši daudzu telekomunikāciju un plašsaziņas līdzekļu nozarē plaši izmantojamo standartu izstrādi, tādēļ Huawei atbalsts ir vēl viens liels solis uz priekšu mūsu mērķa sasniegšanai - novērst IP šķēršļus un ļaut HEVC tehnoloģiju priekšrocībām sasniegt visus patērētājus un tirgus dalībniekus. Ļoti ceram, ka kopā ar Huawei veicināsim veselīgu un uz sadarbību vērstu SEP licencēšanas vidi Ķīnā un visā pasaulē.”

Par Huawei:

Huawei ir pasaulē vadošais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) infrastruktūras un viedo ierīču piegādātājs. Izmantojot integrētus risinājumus četrās galvenajās jomās - telekomunikāciju tīkli, IT, viedierīces un mākoņpakalpojumi - mēs esam apņēmušies ieviest digitālus risinājumus ikviena cilvēka dzīvē, mājsaimniecībā un organizācijās, veidojot savienotu un viedu pasauli. Huawei kopējais produktu, risinājumu un pakalpojumu portfelis ir konkurētspējīgs un drošs. Atklātā sadarbībā ar ekosistēmas partneriem radām paliekošu vērtību mūsu klientiem. Mēs strādājam, lai sniegtu cilvēkiem iespējas, uzlabotu mājas dzīvi un iedvesmotu visu veidu organizācijas jaunām inovācijām. Huawei inovācijas ir vērstas uz klientu vajadzībām un pētījumos tiek ieguldīts ļoti daudz, koncentrējoties uz tehnoloģiskiem sasniegumiem, kas virza pasauli uz priekšu. 2018. gada beigās Huawei nodarbināja 188 000 darbiniekus un darbojās vairāk nekā 170 valstīs un reģionos. 1987. gadā dibinātais Huawei ir privāts uzņēmums, kas pilnībā pieder tā darbiniekiem.

Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet: www.huawei.com vai sekojiet mums:

http://www.linkedin.com/company/Huawei

http://www.twitter.com/Huawei

http://www.facebook.com/Huawei

http://www.youtube.com/Huawei

“Huawei Technologies”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums