Klajā nākusi A-klases darījumu centru VERDE jaunā vizualizācija


foto;https://www.la.lv/
Ieguldījumu pārvaldības sabiedrība Capitalica Asset Management Skanstes apkaimē Rīgā būvē divus ekskluzīvus A klases darījumu centrus Verde, to būvniecība paredzēta uzsākt 2020. gada pirmajā ceturksnī, savukārt tos pabeigt plānots 2022. gadā. Tagad klajā nākusi jaunākā Verde vizualizācija, kas ļauj sajust topošo augstākās klases biroja telpu īpašo atmosfēru un atspoguļo projekta filozofu - apvienojot modernus un inovatīvus telpas risinājumus, ilgtspējību un dabas klātbūtnes sajūtu, ko rada terases un zaļās zonas.

Šobrīd jau ir sākusies telpu rezervācija Verde biroju ēkās, vairāk informācijas www.verde.lv.

Darījumu centrā, kas atrodas prestižā vietā Rīgā, īpaša vērība būs veltīta ne tikai zaļajai domāšanai, bet arī filozofijai, kas veicina ilgtspējību. Vienmēr tik aizņemtajiem laikabiedriem tiks piedāvāts funkcionāls veids, kā līdzsvarot darbu un atpūtu, iepazīt jaunu, iedvesmojošu, relaksējošu un patīkamu saskarsmi ar citiem un jaunradi veicinošu vidi. 45 tūkstošu kvadrātmetru platībā kopumā ir plānots ieguldīt aptuveni 60 miljonus eiro. Patiesi oriģinālas mūsdienu arhitektūras ekskluzīva projekta biroju komplekss Verde tiks būvēts saskaņā ar BREEAM standartu Excellent.

( Vizualizācijas video: https://failiem.lv/u/56cw6uzf )

Par Capitalica Baltic Real Estate Fund I atbildīgā Capitalica Asset Management pārvalda komerciālos nekustamos īpašumus Baltijas valstīs. Šī ieguldījumu pārvaldības sabiedrība ir dibināta 2016. gadā. Līdztekus projektam Rīgā Capitalica Baltic Real Estate Fund I pārvalda arī darījumu centru Kauno dokas Kauņā, tirdzniecības centru Luizė Klaipēdā un darījumu centru 135 Viļņā. Citu ieguldītāju vidū pagājušā gada beigās, kā arī šogad ieguldījumus Capitalica Baltic Real Estate Fund I veica INVL Asset Management un apdrošināšanas sabiedrības Bonum Publicum pārvaldītie pensiju fondi.

Capitalica Asset Management lielāka daļa (80 %) pieder vienai no lielākajām Lietuvas kapitāla uzņēmumu grupām SBA un 20 % pieder A. Baršta uzņēmumam Fox Holdings.

 

A. W. Olsen & Partners
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

novembris 2020
P O T C P S Sv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums