Asko un Sotka atgriežas Latvijā un atklāj interneta veikalus


Kari Forssen foto
Indoor Group AS, kas ir viena no Somijā un Igaunijā lielākajām interjera preču tirdzniecības ķēdēm, Latvijā ir atvērusi divus mēbeļu interneta veikalus – Asko un Sotka. Līdz ar to abi zīmoli pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma ir atgriezušies Latvijā, piedāvājot kvalitatīvas mēbeles un interjera priekšmetus par pieņemamām cenām.

“Latvijā aktīvi strādājām jau iepriekš, un līdz 2010. gadam mums šeit bija vairāki veikali. Atsauksmes un tirgus analīze parādīja, ka Latvijas tirgū Asko un Sotka produkcijai joprojām ir pieprasījums. Atverot interneta veikalus, mēs izskatām arī citas tirdzniecības organizācijas iespējas, jo īpaši tirdzniecības centros Rīgas reģionā,” atzina Indoor Group AS valdes priekšsēdētājs Karijs Forstens (Kari Forssten), kurš atbild par uzņēmuma komercdarbību Baltijas valstīs.

Latvijā atvērtajos Sotka un Asko mēbeļu interneta veikalos ir pārstāvēti tūkstošiem interjera priekšmetu. Asko izceļas ar tirgū visplašāko sortimentu un piedāvā dažādus interjera risinājumus prasīgākiem klientiem. Savukārt Sotka vienmēr piedāvā viszemākās cenas, fokusējoties uz vienkāršāku preču izvēli ar izcilu cenas un kvalitātes attiecību.

“Interjera preču pircējs parasti ir apzinīgs patērētājs, kurš vēlas uzmanīgi salīdzināt cenas un preces, pirms veikt pirkumu. Tādēļ interneta veikala nozīmi šodien nekādā gadījumā nevar ignorēt,” uzsvēra Indoor Group AS pārdošanas un mārketinga vadītājs Andress Nemme (Andres Nõmme).

“Igaunijā atjaunoto internetveikalu atvērām pagājušā gada pavasarī, bet tagad ienākam Latvijā un ar interesi skatāmies arī Lietuvas virzienā. Esam pārliecināti, ka jaunie interneta veikali padarīs mājai nepieciešamo preču izvēli Latvijas iedzīvotājiem ērtāku un ātrāku nekā līdz šim,” piebilda A. Nemme.

Somijā dibinātā kompānija Asko nesen atzīmēja savu 100. jubileju, savukārt Sotka pērn apritēja 60 gadi. Somijā Asko un Sotka ir aptuveni 90 veikalu, kā arī internetveikali.

Indoor Group AS ir Asko un Sotka pārstāvis Igaunijā un Latvijā. Šobrīd uzņēmumam Igaunijā ir astoņi veikali, turklāt katrai no ķēdēm ir arī savs interneta veikals. Asko un Sotka Igaunijas tirgū darbojas jau 24 gadus un ir valstī vienīgās mēbeļu mazumtirdzniecības ķēdes, kas klientiem piedāvā veco mēbeļu videi draudzīgu utilizāciju.

www.askomebeles.lv (Latvija) www.asko.ee (Igaunija) www.asko.fi (Somija)

www.sotkamebeles.lv (Latvija) www.sotka.ee (Igaunija) www.sotka.fi (Somija)

Indoor Group AS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums