Apavu tīkls "NS King" pievienojies 220.lv marketplace platformai


Publicitātes foto.
Igaunijas apavu tirgotājs "NS King" (SIA "NITTIS") ir pievienojies lielākā e-komercijas uzņēmuma Baltijā "Pigu Grupa" izveidotajai marketplace platformai. Šobrīd uzņēmuma preces ir pieejamas visos trīs "Pigu Grupai" piederošajos veikalos, tajā skaitā 220.lv. "NS King" darbojas visā Baltijā ar 50 apavu veikalu lielu ķēdi un interneta veikalu, pārstāvot tādus zīmolus kā "Rieker", "Mustang", "Bugatti" un vēl citus.

Šobrīd „NS King“ visos „Pigu Grupas“ internetveikalos piedāvā vairāk nekā 1000 dažādu apavu modeļus vīriešiem, sievietēm un bērniem, kopumā piedāvājot 48 zīmolu preces.

Pievienošanās „Pigu Grupas“ tirdzniecības platformai, galvenokārt, bija solis tuvāk mūsu klientiem. Mēs vēlamies būt tur, kur ir ērti veikt pirkumus tiešsaistē. “Pigu Grupas” maksājumi un piegādes nosacījumi pilnīgi noteikti šīs ērtības nodrošina, jo tā ir vide, pie kuras ir pieraduši vairums pircēju Baltijā. Pievienojoties „Pigu Grupai“, mēs ne tikai sasniedzam klientus viņiem izdevīgā un ērtā veidā, bet arī paplašinām savu klientu bāzi,“ norāda „NS King“ e-komercijas vadītājs Andrejs Maksimiks.

“NS King“ e-komercijas vadītājs arī atklāj, ka mainīt klientu paradumus šodien ir daudz sarežģītāk nekā mainīt uzņēmuma uzvedību, tāpēc ar savām precēm ir nepieciešams doties tur, kur pircējiem ir visērtāk. Lai arī „NS King“ ir 3 gadu pieredze e-komercijas biznesā, uzņēmums arī atzīst, ka viens no lielākajiem izaicinājumiem ir pārvaldīt loģistiku - nodrošināt lielu piegādes ātrumu un raitu savienojumu plašajā veikalu ķēdē. Tirgošanās tāda veida platformās kā marketplace ir jo īpaši svarīga aktīvo sezonu laikā, kādas tiek piedzīvotas svētku vai izpārdošanu laikā.

Turpina A. Maksimiks: „Pārdošanas rezultāti ir iepriecinoši, jo redzam, ka apjomi pieaug katru dienu. Šī ir mūsu pirmā pieredze, izmantojot tirdzniecības platformu. Līdz šim esam mēģinājuši iekļūt „Amazon“ un „Ebay“, bet „Pigu“ kļuva par pirmo tiešsaistes tirdzniecības platformu, kurā esam uzsākuši tirdzniecību. Tāpēc esam pateicīgi „Pigu“ komandai par palīdzību un atbalstu.“

Reģistrācijai Marketplace pieteikušās vairāk nekā 1100 kompānijas

Par sadarbību ar “NS King” un marketplace attīstību stāsta „Pigu Grupas“ izpilddirektors Daiņus Ļuļis: „NS King“ ir viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem modes preču tirgotājiem Baltijas valstīs, tāpēc esmu gandarīts, ka esam pirmā tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurai zīmols ir pievienojies. Dažu mēnešu laikā kopš darbojas marketplace, reģistrācijai ir pieteikušās vairāk nekā 1100 kompānijas no visām trīs Baltijas valstīm. To vidū ir gan lielie tīkli kā „NS King“, gan mazie un vidējie uzņēmumi, e-komercijas uzņēmumi, kā arī tie, kas līdz šim tirgojušies tikai klātienes veikalos. Līdz ar marketplace pieteikumu, arī mūsu produktu klāsts ir paplašinājies par vairākiem tūkstošiem vienību mēnesī.“

Tirdzniecībai marketplace var pieteikties tie, kuri vēlas pievienoties un pārdot preces Baltijas tirgū. Pēc pieteikuma veikšanas 220.lv komanda sazinās ar uzņēmumiem, kas ir aizpildījuši pieteikumu un palīdz veikt tālāko reģistrāciju. Ar šī projekta palīdzību „Pigu Grupa“ plāno dažu gadu laikā dubultot piegādātāju skaitu.

Par Pigu Grupu

Pigu Grupa, kurai pieder tiešsaistes veikals „220.lv“ Latvijā, „Pigu.lt“ Lietuvā un „Kaup24.ee“ Igaunijā, ir lielākais e-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs. Kopš 2015. gada Pigu grupu pārvalda viena no lielākajām privātkapitāla investīciju sabiedrībām Centrāleiropā un Austrumeiropā MCI. Šī ir pirmā un vienīgā Lietuvas kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas ierindojas starp pieciem visstraujāk augošajiem Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumiem. 2018. gada beigās Pigu Grupa paziņoja par apvienošanos ar vienu no Polijas e-komercijas tirdzniecības līderiem Morele.

 

Pigu Grupa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums