IESKATS NĀKOTNES VIRTUVĒ – JAUNĀKĀS LG INSTAVIEW LEDUSSKAPJU TEHNOLOĢIJAS CES IZSTĀDĒ


LG_New-InstaView-ThinQ public. foto
Ar ThinQ un Craft Ice funkciju 2020. gada LG ledusskapji padara ēdienu un dzērienu pagatavošanu vienkāršāku, ērtāku un noteikti jautrāku

LG Electronics (LG) pārsteidz izstādes CES® 2020 apmeklētājus ar diviem jauniem InstaView™ viedajiem ledusskapjiem – LG InstaView ar Craft Ice™ funkciju un otrās paaudzes LG InstaView ThinQ.™. Ar pārdomātām funkcijām izklaidei mājās un krietni uzlabotāku lietotāju pieredzi, šie ledusskapji palīdz padarīt galveno virtuves iekārtu vēl ērtāku un baudāmāku.

LG InstaView tehnoloģija nodrošina iespēju ielūkoties ledusskapī bez tā durvju atvēršanas, izmantojot caurspīdīgu stikla paneli, kas vienlaikus darbojas arī kā ekrāns recepšu un ēdienu gatavošanas video aplūkošanai.

Ledus, kas iepriecina

Kā noderīgs palīgs draugu un ģimenes locekļu iepriecināšanai, CES 2020 Inovāciju balvu ieguvušais InstaView ar Craft Ice funkciju ir pirmais ledusskapis pasaulē ar iebūvētu ledus pagatavotāju, kura radītais lodveida ledus kūst krietni lēnāk. InstaView ledusskapis ar Craft Ice funkciju jau nonācis ASV tirgū, un šogad tas tiks piedāvāts patērētājiem arī citos tirgos. Lodveida ledus, kura diametrs ir pieci centimetri, kūst lēnāk par tradicionālajiem ledus kubiņiem, tādējādi arī ilgāk tiek saglabāta dzēriena garša.

Jaunā InstaView ThinQ tehnoloģija

2020. gadā LG modernizēs augstākās klases InstaView ledusskapjus ar otrās paaudzes ThinQ tehnoloģiju. Pārtikas produkti, kas ievietoti ledusskapī vai izņemti no tā – tostarp Door-in-Door® un augļu nodalījumos –, tiks uzraudzīti ar uzlabotu aplūkošanas iespēju un mākslīgo intelektu, lai reāllaikā kontrolētu ledusskapja saturu. Ar šo informāciju jaunais LG InstaView ThinQ ledusskapis spēs piedāvāt noderīgus ēdienu pagatavošanas ierosinājumus, balstoties uz pieejamiem produktiem. Viedākā tehnoloģija pat brīdinās mājokļa īpašniekus par pārtikas produktu termiņa beigām un izteiks ierosinājumus tos iegādāties no jauna pirms jūs ierodaties mājās un konstatējat, ka jums, piemēram, beigušās olas.

###

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības - Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet www.LGnewsroom.com.

LG Electronics
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums