"Maxima" dubulto rēķinu apmaksas pakalpojumu klāstu


Maxima skeneris public. foto
"Maxima Latvija" klientu ērtībai veikalos mērķtiecīgi attīsta infrastruktūru un piedāvājumu ne tikai ikdienas pirkumu veikšanai, bet arī pakalpojumu apmaksas nodrošināšanai. 2019. gada laikā dubultots pakalpojumu skaits, kuru rēķinus var apmaksāt "Maxima" veikalu kasēs.

Attīstot klientiem ērtu servisu, “Maxima” veikalu kasēs var apmaksāt ne tikai rēķinus par sadzīves un komunālajiem pakalpojumiem, telekomunikācijām un apsaimniekošanu, bet arī nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus (NĪN) skaidrā vai bezskaidrā naudā. Ja 2018. gadā “Maxima” veikalos varēja apmaksāt 104 uzņēmumu rēķinus, tad šobrīd iedzīvotājiem ir iespēja veikt maksājumu par 246 uzņēmumu pakalpojumiem.

“Modernizējot “Maxima” veikalu tīklu visā Latvijā, vēlamies būt tuvāk iedzīvotājiem un padarīt ērtāku ikdienas iepirkšanos un maksājumu veikšanu. Attīstot rēķinu apmaksu, mūsu veikali kļūst par kompleksiem pakalpojumu sniedzējiem, nodrošinot visu ikdienas saimniecībai nepieciešamo vienuviet un tuvu mājām, kas ir īpaši svarīgi Latvijas reģionu iedzīvotājiem. Tā kā pēdējā gada laikā pieprasījums šim pakalpojumam turpina strauji pieaugt, mēs pilnveidojam šo pakalpojumu, ieviešot jaunās paaudzes skenerus, kas nu jau 70% veikalu ļauj rēķinus noskenēt arī no viedierīcēm, padarot rēķinu apmaksu videi draudzīgāku” saka “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Šobrīd jau 20 Latvijas pašvaldību rēķinu apmaksu var veikt “Maxima” veikalos. Kopš 2019. gada februāra vidus NĪN apmaksas iespējas ir ieviestas Babītes novadā, Ludzas novadā, Bauskas novadā, Ikšķiles novadā, Salaspils novadā, Jelgavas novadā, Cēsu novadā, Ādažu novadā, Ķekavas novadā, Alūksnes novadā, Pļaviņu novadā, Kuldīgas novadā, Preiļu novadā, Kokneses novadā, Jēkabpils novadā, kā arī Rēzeknē, Liepājā, Jūrmalā un galvaspilsētā Rīgā. Šobrīd notiek intensīvs darbs, lai pakalpojuma pieejamību izvērstu arī citviet un tas būtu pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam visos reģionos.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 173 veikaliem Latvijā, no kuriem 136 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA “Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums