"Maxima" jau ceturto reizi atzīta par Top 500 darba devēju


Maxima DB TOP 500 apbalvojumi
Mazumtirdzniecības tīkls "Maxima Latvija" ceturto gadu pēc kārtas tika atzīts par labāko darba devēju valstī, saņemot balvu Dienas Biznesa "TOP 500" uzņēmumu godināšanas ceremonijā.

"Mēs esam priecīgi būt Latvijā lielākais darba devējs un ik gadu turpinām meklēt jaunus veidus kā gādāt, lai katrs darbinieks ne tikai zinātu, bet arī justu – viņi ir mūsu lielākā vērtība. Tādēļ ne tikai mērķtiecīgi investējam darba vides uzlabošanā, moderno tehnoloģiju un ergonomiski pārdomātu darba vietu izveidē, bet arī meklējot risinājumus, lai katrs darbinieks varētu nodrošināt darba un privātās dzīves līdzsvaru. Darbinieku apmierinātība ir atslēga uz Maxima klientu apmierinātību, kas nodrošina uzņēmuma attīstību,” norāda "Maxima Latvija" valdes loceklis Jānis Vanags.


Maxima Jana Vanaga uzruna

2019. gadā “Maxima Latvija” turpina investēt vairāk nekā 34 miljonu eiro veikalu tīkla izvēršanā, darba vides un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.


Maxima balvas pasniegsana

“Maxima Latvija” nodarbina 7500 profesionāļus gandrīz 200 veikalos visā Latvijā un dažādos veidos īpaši rūpējas par saviem darbiniekiem un viņu bērniem. Darbiniekiem tiek nodrošinātas attālinātas darba iespējas un elastīgs darba grafiks, lai darbu veiksmīgi apvienotu ar ģimenes dzīvi. Tāpat uzņēmums piešķir atlaides, īpašos gadījumos pasniedz dāvanas, mudina ģimenes iesaistīties dažādos pasākumos, kas veicina veselīgu dzīvesveidu un fiziskās aktivitātes, kā arī organizē īpašās dienas un atbalsta stipendiju programmu darbinieku bērniem.

"TOP 500" apbalvojumu piešķiršana ir laikraksta Dienas Bizness un Lursoft kopīgs projekts, un šogad balvu pasniegšanas ceremonija norisinājās jau 23. reizi.

Šogad mazumtirdzniecības tīkls “Maxima Latvija” ir kļuvis arī par pirmo uzņēmumu Latvijā, kam piešķirts Starptautiskās sertifikācijas asociācijas ICERTIAS augstākā līmeņa globālais apbalvojums un sertifikāts kategorijā “Klientiem draudzīgs uzņēmums”, kā arī tika atzīts par TOP1 mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā. Šogad jau trešo gadu “Maxima Latvija” ieguva zelta kategoriju “Ilgtspējas indeksā”, kā arī saņēma statusu "Ģimenei draudzīgs komersants”.

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 168 veikaliem Latvijā, no kuriem 131 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums