Jau 16 gadus BTA dāvina Latvijai Brīvības pieminekļa apdrošināšanu

Apdrošināšanas akciju sabiedrība "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk – BTA) jau 16 gadus pēc kārtas ar lepnumu dāvina Latvijas dzimšanas dienā mūsu valsts viena no svarīgāko valstiskās neatkarības simbolu – Brīvības pieminekļa – apdrošināšanu 1,5 miljonu eiro apmērā.

“Viens no BTA dzinējspēkiem ir cilvēki, kas rada jaunas un ievēro senas tradīcijas. Tās gan mūsu, gan citu tautu kultūrās tiek uzskatītas par nemateriālā mantojuma svarīgiem elementiem, kas tiek nodotas no paaudzes paaudzei, tādā veidā radot nācijas identitāti un vēsturisko pamatu tālākai attīstībai. Tādēļ BTA rūpējas, lai katrs darbinieks, klients, sadarbības partneris un ikviens sabiedrības loceklis var arī nākamajām paaudzēm nodot šo valstiskuma neatkarības simbolu – Brīvības pieminekli – Latvijas tautas vienotībai,” uzsver BTA Valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis.

BTA dāvinātajā polisē pieminekļa īpašniekam, Rīgas pilsētas pašvaldībai, nākamajā gadā ir iekļauta apdrošināšana pret uguns, šķidruma vai tvaika noplūdes, dabas stihiju, kā arī trešo personu prettiesiskas rīcības rezultātā radītiem bojājumiem pieminekļa masīvam.

“Brīvības piemineklis, kuru veido 13 Latvijas vēsturi un kultūru attēlojošas skulptūru un bareljefu grupas, latviešu tautai ir viens no tiem simboliem ar kuru visu šo gadu garumā, kopš pieminekļa atklāšanas 1935.gada 18.novembrī, cilvēku sirdīs dažādos vēsturiskos notikumos ir bijusi liela loma patriotisma veicināšanai. Tas ir bijis kā cerību stars Latvijas okupācijas gados un spēcīgs brīvības simbols neatkarības laikā. Brīvības pieminekļa materiālais novērtējums ir nosakāms tikai aptuveni, jo pievienotā vērtība jeb sajūtas, kas raisās Latvijas iedzīvotājiem atrodoties pie tā, ir neizmērojamas. Tas ir mūsu pagodinājums, ka varam būt vieni no Latvijas brīvības simbolu sargātājiem,” stāsta O.Hartmanis.

BTA rūpējas ne tikai par vēstures liecību un simbolu drošību un saglabāšanu. Tā pērn tika uzsākts BTA Art projekts, lai veicinātu ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas modernās mākslas attīstību. BTA Art mākslas kolekcijā šobrīd ir jau vairāk nekā 45 meistardarbi, kas izvietoti visu trīs Baltijas valstu BTA galvenajos birojos. Šī kolekcija apvieno gan jau pieredzējušu modernās mākslas autoru darbus, gan iezīmē jaunu un daudzsološu mākslinieku daiļradi.

Par BTA

Apdrošināšanas akciju sabiedrība „BTA Baltic Insurance Company” ir viena no vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Baltijā, kas piedāvā plašāko nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu klāstu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. BTA Baltijā nodarbina vairāk nekā 1000 darbiniekus. BTA lielākais akcionārs ir „Vienna Insurance Group AG” ar gandrīz 200 gadu ilgu pieredzi apdrošināšanas nozarē. Ar kopumā vairāk nekā 25 000 darbinieku apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrībās 25 valstīs, „Vienna Insurance Group” ir izteikts līderis savas darbības tirgos Centrāleiropā un Austrumeiropā. „Vienna Insurance Group” ir vadošā Vīnes biržas indeksa – ATX, visaugstāk novērtētais uzņēmums ar „Standard & Poor’s” auditoru kompānijas piešķirto augsto finansiālās stabilitātes novērtējumu A+ ar stabilu nākotnes attīstības prognozi; „Vienna Insurance Group” akcijas tiek kotētas arī Prāgas biržā.

AAS „BTA Baltic Insurance Company”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

oktobris 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 2425
262728293031

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums