Kā droši un izdevīgi iegādāties kontaktlēcas internetā

Atšķirībā no brillēm kontaktlēcas nepieciešams iegādāties regulāri. Cik bieži, tas jau atkarīgs no tā, kāda veida lēcas tiek izmantotas, piemēram vienas dienas vai mēneša lietošanas kontaktlēcas. Kontaktlēcu iegāde jebkurā gadījumā jāplāno savlaicīgi, jo nepieciešams ļoti strikti ievērot lēcu lietošanas ilgumu, ko nedrīkst pārsniegt.

Kontaktlēcas ir medicīnas prece, tāpēc to iegādē jāievēro īpaša piesardzība, jāizvēlas uzticami pārdevēji, kuri būs parūpējušies gan par kontaktlēcu drošu izcelsmi, gan atbilstošu uzglabāšanu un transportēšanu.

Izvēlies uzticamu kontaktlēcu interneta veikalu

Pats galvenais solis, lai kontaktlēcu iegāde internetā būtu gan droša, gan arī izdevīga, ir interneta veikala izvēle. Noteikti jāizvēlas tāds, kas piedāvā pazīstamu un uzticamu ražotāju lēcas. Par interneta veikala kvalitāti var spriest arī pēc pašas mājaslapas kvalitātes. Kā arī vienmēr vajadzētu iepazīties ar citu klientu atsauksmēm par šo pārdevēju. Nopietni un uzticami interneta veikali sadarbojas arī ar optikas preču tīkliem, jo tiek nodrošināta iespēja izņemt pasūtītās lēcas arī kādā no optikas saloniem.

Lēcas pērc tikai pēc ārsta izrakstītās receptes

Veicot kontaktlēcu iegādi interneta veikalā, jābūt īpaši vērīgiem, ievadot visus lēcu parametrus. Jāvadās pēc norādēm ārsta izsniegtajā receptē, kur būs norādīts lēcu veids un stiprums. Pirms pasūtījuma nodošanas noteikti vēl ir jāpārbauda, vai nav ieviesušās kļūdas. Kontaktlēcas tāpat kā brilles ir jānēsā tikai tādas, kādas nepieciešamas pēc individuāliem parametriem, ko noteicis redzes speciālists.

Pērkot komplektus, iespējams ietaupīt

Interneta veikali ir ērti ar to, ka tajos ir ļoti plašs preču piedāvājums, kontaktlēcas nav nekāds izņēmums. Kontaktlēcu interneta veikalā atradīsiet dažādas preces – gan visu veidu kontaktlēcas, gan preces un aksesuārus, kas nepieciešami lēcu kopšanai. Nereti pārdevēji, atvieglojot klientiem izvēli, jau sagatavo izdevīgus komplektus, kur iekļautas gan lēcas, gan kopšanas piederumi. Izvēloties šādus komplektus, iespējams ietaupīt.

Izmanto akcijas piedāvājumus

Tāpat interneta veikali regulāri rīko arī akcijas, kuru ietvaros tiek piemērotas atlaides daudziem produktiem. Pērkot kontaktlēcas, varat skatīties, kuram zīmolam šobrīd ir akcijas piedāvājums, kas ļaus samazināt izmaksas. Ja cena ir laba, kāpēc gan nenopirkt kontaktlēcas ilgākam laikam? Protams, tādā gadījumā uzmanīgi jāseko lēcu derīguma termiņam.

Apsver iespēju izmantot kontaktlēcu abonementu

Lai atvieglotu savu ikdienu un neriskētu aizmirst iegādāties jaunu kontaktlēcu pāri, var izmantot arī tādu ērtu pakalpojumu kā kontaktlēcu abonements. Noformējot abonementu, pārdevējs parūpēsies, lai noteiktā dienā ik mēnesi tiktu piegādātas jaunas kontaktlēcas. Abonementam var pievienot arī citas nepieciešamās preces. Parasti šādam abonementam ir arī automātiskā maksājuma funkcija. Tas nozīmē, ka turpmāk vairs nebūs jāsatraucas par kontaktlēcu iegādi.

Īpaši ērti šāda opcija ir tiem, kuriem nepieciešamas lēcas ar specifiskiem parametriem, jo standarta pasūtījumā tās ir jāgaida ilgāku laiku, bet abonementa gadījumā par to vairs nebūs jāsatraucas, jo pārdevējs lēcas jau sagadās. Viens no interneta veikaliem, kas piedāvā šādu kontaktlēcu abonementu, ir www.lensor.eu

Neskaidrību gadījumā sazinies ar konsultantu

Ja interneta veikalā pasūtījuma noformēšanas gaitā rodas kādas neskaidrības, tad vienmēr labāk ir uzreiz sazināties ar konsultatu pa tālruni vai tiešsaistes funkcijā. Tādā veidā aiztaupīsiet sev liekas raizes un arī iespēju, ka pasūtījuma procesā ir kādas ķibeles. Konsultants sniegs visu vajadzīgo informāciju, lai pasūtījums tiktu veikts droši un pareizi.

Ja vēlies krāsainās lēcas, arī tās pērc pie pārbaudīta tirgotāja

Daudzi kontaktlēcu lietotāji izvēlas nēsāt arī krāsainās lēcas. Tās kļūst arvien populārākas. Krāsainās lēcas izvēlas ne vien tie, kuriem vajadzīga redzes korekcija, bet arī tie, kuriem redze ir laba, bet vēlas iegūt kosmētisko efektu, ko rada krāsainās lēcas. Ja plānojat iegādāties krāsainās lēcas, arī tās noteikti jāpērk uzticamā vietā, nevis karnevāla preču veikalā vai aizdomīgās intreneta vietnēs. Krāsainās lēcas plašā izvēle var iegādāties arī Lensor interneta veikalā: https://www.lensor.eu/lv/lens/colored/.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums