"Carlsberg" prezentē pasaulē pirmās papīra alus pudeles prototipus


Green Fibre Bottle prototypes with wood fibres
"Carlsberg Group" turpina savu ceļu uz pasaulē pirmo "papīra" pudeli, kas izgatavota no ilgtspējīgu resursu koka šķiedrām, kas ir gan 100% bioloģiskas, gan pilnībā pārstrādājamas.

"Carlsberg" prezentējis divus jaunus pētījumu prototipus tā projektam "Green Fibre Bottle", kas ir pirmā "papīra pudele", kurā tiek pildīts alus. Šobrīd iniciatīvai pievienojušās citas pasaulē vadošas kompānijas, kurām ir vienota vīzija attiecībā uz ilgtspējīga iepakojuma izstrādi, veicot papīra pudeļu tehnoloģijas attīstīšanu.

Divi jauni prototipi

Abi jaunie pētījumu prototipi izgatavoti no ilgtspējīgu resursu koka šķiedrām, tie ir pilnībā pārstrādājami un ar iekšējo struktūru, kas ļauj iepildīt alu. Viens prototips izmanto plānu pārstrādājumu PET polimēra plēves struktūru, bet otrs – 100% bioloģisku PEF polimēra plēves struktūru. Šie prototipi tiks izmantoti, lai pārbaudītu šo struktūru tehnoloģiju, jo "Carlsberg" vēlas iegūt risinājumu, kas ļautu izmantot 100% bioloģiskas pudeles bez polimēriem.

"Carlsberg Group" viceprezidente attīstības jautājumos Mirjama Šingltona norāda: "Mēs turpinām ieviest inovācijas visos mūsu iepakojumu formātos un esam priecīgi par panākto progresu. Apzināmies, ka vēl priekšā ir milzīgs darbs, taču šie prototipi ir svarīgs solis, lai realizētu mūsu uzstādīto mērķi – risinājuma piedāvāšanu tirgū. Inovācijām nepieciešams laiks un turpināsim sadarboties ar vadošajiem ekspertiem, lai pārvarētu vēl esošos tehniskos izaicinājumus, tāpat kā to panācām ar mūsu produktu "Snap Pack", kas samazina plastmasas izmantošanu."

Pievienojušies jauni partneri

Lai izstrādātu pudeles no ilgtspējīgu resursu koka šķiedrām, "Carlsberg" projektu "Green Fibre Bottle" 2015. gadā aizsāka sadarbībā ar inovāciju ekspertiem "ecoXpac", iepakojumu ražošanas uzņēmumu "BillerudKorsnäs" un Dānijas Tehniskās universitātes doktora grādu ieguvušiem pētniekiem, vienlaikus saņemot atbalstu no Dānijas Inovāciju fonda. Pateicoties šiem kopīgajiem pūliņiem, ir radusies papīra pudeļu ražošanas kompānija "Paboco®", kas ir "BillerudKorsnäs" un pudeļu ražošanas speciālista "Alpla" kopuzņēmums.

Tagad "Carlsberg" papīra pudeļu izstrādes kopienai, ko izveidojusi "Paboco®", pievienojās "Coca-Cola Company", "Absolut Company" un "L’Oréal". Šī kopiena apvieno pasaulē vadošos uzņēmumus un ekspertus ar vīziju attīstīt ilgtspējīgus iepakojumus un piedāvāt augstas kvalitātes produktus, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi.

Nepārtraukta tiekšanās pēc kā labāka

"Carlsberg" centieni izstrādāt ilgtspējīga iepakojuma inovācijas nav nekas jauns. 2018. gadā Dānijas alus ražotājs tirgū laida vairākas iepakojuma inovācijas, tostarp pārstrādājamu saraujošo plēvi, videi draudzīgāku etiķetes tinti un novatorisko "Snap Pack" produktu, kas aizvieto sešu bundžiņu iepakojuma plastmasas iesaiņojumu ar risinājumu, kas tās salīmē kopā.

 

AS "Aldaris"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums