"Food Union" iegulda 800 tūkstošus eiro piena produktu zīmola "Valmiera" pilnveidošanā


Food Union_Valmiera_Bifido jogurts
Attīstot Latvijas piensaimniecības tradīcijas, Latvijā vadošā piena pārstrādes uzņēmumu grupa "Food Union" ir investējusi vairāk nekā 800 tūkstošu eiro plaši pazīstamā piena produktu zīmola "Valmiera" pilnveidošanā. Rezultātā zīmola portfelis ir papildināts ar deviņiem jauniem jogurtiem, radīta mūsdienīga vizuālā identitāte visam produktu klāstam un tiek modernizēts biezpiena ražošanas process.

Jauna vizuālā identitāte un ražošanas līnija

Ar mērķi piešķirt piena produktiem „Valmiera” mūsdienīgāku elpu un kopumā veicināt to konkurētspēju tirgū, ir veiktas ievērojamas pārmaiņas zīmola vizuālajā izskatā un pozicionējumā. Tagad visiem “Valmieras” produktiem ir jauna vizuālā identitāte – lakonisks logotips, koši dizaina elementi un moderni krāsu toņi apvienojumā ar nemainīgu nosaukumu “Valmiera”, kas ir augstākās kvalitātes standarts starp piena produktu pazinējiem jau vairākās paaudzēs.

Zīmols “Valmiera” vēsturiski ir bijis spēcīgs tādās tradicionālās piena produktu kategorijās kā, piemēram, krējums un biezpiens. Tai pat laikā “Valmieras” piena meistari vienmēr ir bijuši gatavi eksperimentēt un radīt jaunas, vēl nebijušas garšas un produktus. Tāpēc nospraudām mērķi – zīmolam, lai uzrunātu mūsdienu prasīgos pircējus, ir jākļūst progresīvākam it visā: gan produktu daudzveidībā un noformējumā, gan arī komunikācijā. Tieši tādēļ “Valmiera” ir gatava pārsteigt jūs ne vien ar garšīgiem, kvalitatīviem un skaistiem jaunumiem, bet arī ar ļoti emocionālu komunikācijas kampaņu par pienapuiku,” stāsta Ilva Veidemane, „Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja.

Vienlaikus uzņēmums sācis darbu pie zīmola “Valmiera” lielgraudu biezpiena ražošanas modernizēšanas, iegādājoties jaunu biezpiena ražošanas līniju, un veicis ilgstošu darbu pie jaunu “Valmieras” produktu izstrādes.

9 pārsteidzošu garšu jogurti

Lai patērētāji ikdienas uzturā varētu iekļaut vēl vairāk svaigus, veselīgus un garšas ziņā ļoti modernus Latvijas piena produktus, “Food Union” eksperti ir izstrādājuši deviņus jaunus zīmola “Valmiera” jogurtus ar vēl nepieredzētām augļu, ogu un ziedu garšām.

Radīti pavisam jauni Bifido jogurti „Valmiera”, kuru receptē tiek izmantotas augstvērtīgās BB-12 bifidobaktērijas un ir samazināts cukura daudzums. Šie produkti ir pieejami ar trīs veidu garšām – mango un marakuja, zemene un alveja, mellene un lavanda. Bifido jogurti tiek pildīti 320g glāzītēs un tiem ir bieza konsistence, tāpēc tos var ērti ēst ar karoti mājās pie brokastu galda, launagā vai vakarā kā veselīgāku našķi.

Līdztekus radīta arī „Valmieras” dzeramo jogurtu sērija patērētājiem ar dinamiskāku dzīves ritumu, kas pieejama pa ceļam ērti paņemamajās un videi draudzīgajās divu tilpumu (290g un 730g) “Zaļi pakots” PET pudelēs. Šī “Valmieras” produktu sērija jogurtu mīļus pārsteigs ar četrām garšām – persiks ar jasmīnu, ābols ar laimu, mellene ar lavandu un patērētāju jau iecienīto mango-vaniļas jogurtu.

Tagad zīmola “Valmiera” portfelī ir 31 produkts: piens un kefīrs (1L), trīs mazāka izmēra krējumi (320g) un trīs lielāka izmēra krējumi (450g), sviests (180g) un saldais krējums (200ml), trīs klasiski biezpieni (180g) un divi lielgraudu biezpieni (300g), divi Grieķu jogurti (370g), trīs Bifido jogurti (370g), seši dzeramie jogurti (divi no tiem 730g, četri – 290g), piecas tīrkultūras (četras no tām 300g un viena – 750g).

„Valmieras” produkti jaunajā izskatā ir jau nopērkami Latvijas lielākajās tirdzniecības veikalu ķēdēs Maxima, Rimi, Mego, Elvi, Top!, Aibe, Vesko, Beta, Lats, Sky, Cash&Carry, universālveikalos Elkor, Stockmann, Depo, Narvesen, degvielas uzpildes stacijās Cirkle K , kā arī mazākos piemājas veikaliņos.

Plašāka informācija par zīmolu „Valmiera“ pieejama šeit: www.valmieraspiens.lv.

Par Food Union Group:

Food Union ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs. Food Union grupa apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā – “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens” un “Rīgas piensaimnieks”, lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā “Premia”, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā “Premier Is” un saldējuma izplatītāju “Hjem Is”, saldējuma ražotāju Norvēģijā “Isbjørn Is”, saldējuma ražotāju Rumānijā “Alpin57Lux” un saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”. 2018.gadā Food Union atvēra divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā. 2018.gadā Food Union grupa Eiropā apgrozīja vairāk nekā EUR 280 miljonus, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā periodā, un strādāja ar vairāk nekā EUR 9,8 miljonu peļņu. Food Union grupā nodarbināti vairāk nekā 2500 cilvēku.

 

Food Union Group
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums