"Ignitis" plāno dubultot elektroenerģijas piegādes


foto;kvedomosti.com
Starptautiskais energoresursu uzņēmums "Ignitis" tuvāko gadu laikā plāno palielināt elektroenerģijas piegādes uz pusi, lai kļūtu par otru lielāko elektroenerģijas tirgus spēlētāju Latvijā. Uzņēmuma prognozes liecina, ka tas varētu notikt divu gadu laikā, lielā mērā pateicoties klientu portfeļa palielināšanai un jauniem elektroenerģijas pakalpojumiem un risinājumiem.

Elektroenerģijas tirdzniecība ir viens no “Ignitis” galvenajiem darbības virzieniem, piedāvājot gan fiksētus, gan arī elastīgus plānus atbilstoši enerģijas faktiskajam patēriņam.

Informē Kristaps Muzikants, “Ignitis” izpilddirektors: “Šobrīd mūsu klientu portfelis pārsniedz 10% no elektroenerģijas tirgus apjoma. “Ignitis” darbības rezultātu analīze liecina, ka, esam trešie lielākie elektroenerģijas tirgotāji Latvijā, tāpēc ir likumsakarīgs mērķis kāpināt savu pakalpojumu portfeli un piesaistīt jaunus klientus, tādējādi stiprinot arī savas pozīcijas tirgū. Ņemot vērā savas biznesa ambīcijas elektroenerģijas tirdzniecībā, plānojam dubultot pārdošanas apjomus, to panākot ar piedāvāto pakalpojumu klāsta paplašināšanu, kā arī investīcijām informāciju tehnoloģiju sistēmās.”

Raksturojot elektroenerģijas patērētāju tendences biznesa segmentā, “Ignitis” norāda, ka klienti aizvien vairāk pievērš uzmanību tam, kā gudri un ilgtspējīgi optimizēt pakalpojumu izmaksas. “Ignitis” pieredze liecina, ka tas ir iespējams ne tikai uz elastīga piedāvājuma rēķina, bet arī sekojot labai energotaupības praksei, jo zināms, ka rēķinu neveido tikai enerģijas izmaksas, bet arī elektroenerģijas patēriņš un citas izmaksas.

Runājot par nākotnes tendencēm, tad aizvien izteiktāka kļūst tendence izmantot tā saucamos gudros risinājumus, ko ietekmē gan tehnoloģiju attīstība, gan arī zaļās domāšanas un ilgtspējas mērķi. Piemēram, aizvien vairāk uzņēmumu pāriet uz automatizētiem energotaupības risinājumiem un ietaupītos līdzekļus investē jaunās energoefektīvās iekārtās vai risinājumos.

Jau vēstīts, ka šī gada septembrī līdz šim ar zīmolu “Geton Energy” strādājošais uzņēmums nomaina vizuālo identitāti un zīmola nosaukumu uz “Ignitis”. Tas saistīts ar grupas lēmumu, “Lietuvas enerģijai” kļūst par “Ignitis grupu”, savukārt “Lietuvos energijos tiekimas”, kas ir kādreizējā “Geton Energy” mātes uzņēmums, par “Ignitis”.

“Ignitis” Latvijā biznesa klientiem piedāvā elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecību, kā arī sniedz konsultācijas un ievieš saules paneļu un energotaupības risinājumus .

Par “Ignitis grupa”

“Ignitis grupa” ir starptautisks enerģētikas uzņēmums un viena no lielākajām enerģētikas uzņēmumu grupām Baltijas valstīs. Uzņēmuma misija ir panākt gudru enerģijas lietošanu. Grupas uzņēmuma pamatdarbība ir enerģijas ražošana un piegāde, uzņēmums pārvalda stratēģiskās enerģētiskās jaudas, sadala enerģiju, piegādā un sniedz visus iespējamos enerģētikas pakalpojumus, tajā skaitā gudros enerģijas risinājumus.

Lielu uzmanību “Ignitis grupa” pievērš zaļās enerģijas attīstībai un vēlas kļūt par galveno jaunās enerģētikas kompetences centru reģionā un sadales enerģētikas risinājumu līderi gan Baltijas jūras, gan citos reģionos.

Grupas uzņēmumi darbojas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā, Somijā un investīcijas inovāciju projektos, sasniedz pat Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Franciju.

Savā darbībā “Ignitis grupa” apvieno inovācijas un ilggadējo pieredzi, atklātību pasaulei un enerģētiskās neatkarības nodrošināšanai.

Visas “Ignitis grupa” akcijas pieder Lietuvas valstij.

SIA “Ignitis Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums