Investējot 4,2 miljonus EUR, durvis ver "Maxima" Mūkusalas ielā


Maxima pirceji public. foto
Šodien, 10. oktobrī, pēc vērienīgiem rekonstrukcijas un modernizācijas darbiem durvis vēris "Maxima XX" veikals Mūkusalas ielā 73, Rīgā. Kopējās investīcijas ir vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.

“Lai nodrošinātu Latvijas iedzīvotājiem ērtāko un mūsdienīgāko iepirkšanos, esošo veikalu modernizācijā un jaunu veikalu atvēršanā “Maxima” rūpīgi domā gan par pircēju un darbinieku ērtībām, gan ilgtspēju, gan vides labiekārtošanu. Pateicoties ērtajai atrašanās vietai, “Maxima XX” Mūkusalas ielā ir iecienīts veikals kā rīdziniekiem, tā Pierīgas iedzīvotājiem no Baložiem, Ķekavas, Baldones un citām tuvējām Rīgas apkaimēm. Apvienojot viedās tehnoloģijas un videi draudzīgus risinājumus visā ēkā, “Maxima XX” ir kļuvusi par modernu un gaumīgu iepirkšanās vietu un darba vidi “Maxima” darbiniekiem un ēkas nomniekiem, un gaumīgi iekārtotu apkārtni pilsētas ainavā Daugavas kreisajā krastā,” saka “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

“Maxima XX” veikala ēkas vērienīgās rekonstrukcijas ietvaros ir pilnībā atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas un mainīts tirdzniecības centra plānojums ērtai cilvēku plūsmai. Kopējā ēkas platība ir 7464 m2. No tiem 2408 m2 aizņem “Maxima XX” veikala tirdzniecības zāle un palīgtelpas 1149 m2 platībā, savukārt pārējā ēkas daļā atrodas koplietošanas zona, nomas platība un telpas pārtikas un sadzīves preču interneta veikala “Barbora” vajadzībām.

Lai sniegtu mūsdienīgu darba un iepirkšanās vidi, veikalā ir ieviesta virkne jaunāko tehnoloģiju: moderni multimediju svari, cenu pārbaudītāji un TV ekrāni pie vitrīnām. Pilnveidojot klientu apkalpošanas sistēmu, veikalā darbosies 11 pašapkalpošanās un 8 tradicionālās kases. Rūpīgi domājot par ilgtspēju, ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, uzstādīta jaunās paaudzes aukstuma sistēma un energoefektīvas ventilācijas iekārtas, kā arī palielināta ēkas kopējā energoefektivitāte.

Būtiski uzlabojumi veikti arī pie veikala. Autobraucēju ērtībām ir pilnībā atjaunots autostāvvietas segums un brauktuves daļa veikala tuvumā. Vērienīgi atjaunota arī pašas ēkas fasāde, kuras apdarē izmantotie modernie HPL paneļi ar integrētu LED apgaismojumu un dekoratīvie elementi ēkai ir piešķīruši jaunu un modernu izskatu.

“Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Par SIA „Maxima Latvija”:

SIA "Maxima Latvija" ir mazumtirdzniecības tīkls ar 167 veikaliem Latvijā, no kuriem 130 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir "Maxima Express" veikali. Šogad "Maxima" ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku. Uzņēmuma veikalos strādā aptuveni 7500 profesionāļi, uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. "Maxima" veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu. "Maxima" turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe", kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

SIA “Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums