Latvijā ražotais "Tiki-Taka Pay" kases aparāts – atbilde uz kases reformām arī citās Eiropas valstīs


foto;linkidin
Latvijas informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Datakom" izstrādātais plaukstas lieluma kases aparāts "Tiki-Taka Pay", pielāgojoties citu valstu prasībām, tiks piedāvāts arī ārpus Latvijas valsts robežām, kurās arī tiek ieviestas stingrākas prasības attiecībā uz kases aparātiem un sistēmām. Kā pirmās eksporta valstis ir Vācija, Lietuva un Igaunija.

Visā Eiropā šobrīd tiek ieviestas stingrākas prasības attiecībā uz kases aparātiem un sistēmām – jaunus noteikumus ievieš ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Polijā, Itālijā, Francijā un citās valstīs. “Kā patriotisks Latvijas uzņēmums, mēs sākam ar Latvijas tirgu, kur oktobra otrajā pusē plānotas pirmās piegādes un ierīces varēs uzreiz sākt lietot. Turpināsim darbību Latvijā, taču redzam, ka arī citas valstis, piemēram Vācija, ir tādā pašā situācijā, kādā bija Latvija, kad paziņoja par kases aparātu reformu”, stāsta Edijs Tanons, “Datakom” inovāciju direktors.

“Tiki-Taka Pay” gada laikā, kopš tas tika izstrādāts, jau papildināts ar tādām funkcijām kā valūtas maiņas iespēju, specializētām akcijām, e-komercijas pasūtījumu apkalpošanu, lojalitātes sistēmu akcijām un preču komplektu pievienošanu, kā arī vadības un grāmatvediskajām analīzes iespējām, sniedzot uzņēmējam iespēju ērti un ātri piekļūt saviem datiem par to, cik un kad ir pārdots. “Laikā, kad visi sūdzējās par kases reformu, mēs saskatījām iespēju pacelt kases aparātus pilnīgi citā līmenī, izveidojot vienkāršu, ērtu un uzņēmējam saprotamu ierīci, kura atbilst visām jaunajām Valsts ieņēmumu dienests (VID) prasībām.” Dažādu vietējo un ārzemju uzņēmumu sadarbības rezultātā tika sasniegts šis mērķis – ieviesta mūsdienīga norēķinu sistēma, kura neaizņem vietu, turklāt ir lielisks instruments tirgotāja ikdienas atslogošanai.

Tas ir Baltijā pirmais mobilais kases aparāts, kurš aizstāj ierasti masīvos, ar vadiem ierobežotos kases aparātus un kuram papildus nav nepieciešams karšu terminālis, jo arī šī funkcija ir ietverta “Tiki-Taka Pay” ierīcē, piedāvājot veikt darījumus ar skaidru naudu, dāvanu kartēm, norēķinu kartēm, kā arī veikt bezkontakta maksājumus. Kases aparāts balstās uz Android operētājsistēmu.

SIA “Datakom” ir Latvijā bāzēts pilna spektra IT uzņēmums, pamatdarbības virzieni ir IT infrastruktūras tirdzniecība, uzstādīšana, uzturēšana, IT iekārtu un tīklu apkalpošana, sarežģītas uzņēmuma līmeņa programmatūras izstrāde un sistēmu integrāciju izveide. Uzņēmums dibināts 1994. gadā.

Gunita Keiriša
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums