Olu ražotāji vēlas redzēt olu iepakojuma ilgtspējīgu attīstību


foto;bauskasdzive.diena.lv
Iepakojuma depozīts, par ko šobrīd notiek diskusijas Saeimā, ir veids kā cilvēkiem likt mainīt paradumus. Olu iepakojumam – gan plastmasas, gan kartona, ir iespēja būt šķirojamam un tikt pārstrādātam. Par to ir pārliecināts arī Latvijā lielākais olu un olu produktu ražošanas uzņēmums AS "Balticovo".

“Mūs satrauc tas, ka cilvēki izmet miskastēs olu iepakojumu, kas ir pārstrādājams un atkārtoti izmantojams materiāls, tāpēc viennozīmīgi atbalstām depozīta sistēmu,” viedokli pauda AS “Balticovo” Komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps.

Šonedēļ ANO mītnē Ņujorkā norisinājās klimatam veltīts samits, pulcējot pasaules valstu vadītājus, lai vienotos par rīcību pret globālo sasilšanu. Atmosfēras piesārņojums ir augstāks kā vēl nekad, pieprasot proaktīvus un efektīvus risinājumus ekosistēmu saglabāšanai, tostarp kļūšanu dabai draudzīgākiem arī ražošanas procesos.

Toms Auškāps atzīst, ka “mūsu uzņēmums mērķtiecīgi strādā pie aprites ekonomikas principu ieviešanas visos darbības ciklos. Kā nozares tirgus līderis, ar savu piemēru cenšamies iedvesmot citus ražotājus izvēlēties videi draudzīgus iepakojuma materiālus. Jau vairāk nekā 50 procentus produkcijas iepakojam pārstrādāta kartona materiālā, tāpat arī visi plastmasas iepakojumi ir ražoti no pārstrādātas plastmasas, un ražošanā izmantotā kartona iepakojuma īpatsvars nemitīgi pieaug”.

AS “Balticovo” ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā ar 40 gadu nozares pieredzi. Tā pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija. “Balticovo” ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos un eksportē ap 70% no saražotās produkcijas. Produkcija tiek eksportēta uz Eiropas valstīm, to skaitā citām Baltijas valstīm, Skandināvijas valstīm, Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Austriju, Franciju, Itāliju, Poliju, Čehiju, Slovākiju, Slovēniju, Ungāriju, Rumāniju un Bulgāriju, kā arī uz Ziemeļameriku, Japānu, Vidusāziju, Āfrikas un Tuvo austrumu valstu reģionu. Uzņēmuma ražotne un filiāles atrodas Iecavā, Madonā un Daugavpilī, un tas ir saņēmis VARAM atzinību par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu, kā arī atkārtoti atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem Zemgales reģionā.

AS “Balticovo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums