Bigbank Latvijā otrajā ceturksnī gūst rekordlielu peļņu

Bigbank Latvijas filiāles neto peļņa 2019.gada otrajā ceturksnī sasniedza 3,9 miljonus eiro. Tas ir labākais sasniegums uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē un apliecinājums Latvijas filiāles straujajai izaugsmei – tieši Latvijā noslēgti visvairāk Bigbank grupas aizdevuma līgumi.

Bigbank grupas kopējais apgrozījums palielinājās par 4%, salīdzinot ar 2018. gada beigām, un sasniedza 547,2 miljonus eiro, bet pašu kapitāls palielinājās par 6%, līdz 128,6 miljoniem eiro, kas nozīmē, ka Bigbank kapitalizācijas līmenis ir augsts.

«Otrajā ceturksnī Bigbank grupas līmenī sākām vairāk koncentrēties uz uzņēmumiem paredzēto produktu un pakalpojumu attīstību, un izveidojām korporatīvo banku atzaru, par kura vadītāju kļuva ilgu laiku banku jomā strādājošais Ingo Poders. Mēs arī ieviesām maza apmēra aizdevumus uzņēmumiem Igaunijā un Nest bankas informācijas sistēmu Latvijā, kas ļauj uzlabot klientu pieredzi aizvien vairāk valstīs. Tagad Nest pilnā apjomā darbojas visās Bigbank pārstāvētajās valstīs, izņemot Igauniju, kur tā tiks ieviesta pavisam drīz,» ar paveikto iepazīstina Bigbank vadītājs Martins Lants.

«Bigbank Latvijas filiālei gada otrais ceturksnis finansiāli bija ļoti veiksmīgs. Tas skaidrojams ar klientu interesi par jaunajiem pakalpojumiem, kuru vidū ir arī aizdevumi uzņēmumiem. Nozīmīgs pasākums konkurētspējas stiprināšanai Latvijā bija Nest informācijas sistēmas ieviešana vasaras sākumā, kas sniedz iespēju ātri izvērtēt klientu iesniegtos kredīta pieteikumus,» panākumu cēloņus analizē Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Ģirts Kurmis.

Otrā ceturkšņa beigās Bigbank AS bija noslēgusi pavisam 117 tūkstošus aizdevuma līgumu, no kuriem visvairāk tieši Latvijā - 37 tūkstošus. 30 000 līgumi noslēgti Igaunijā, 29 000 Lietuvā, 10 000 Somijā, 9 000 Zviedrijā un 2 000 Spānijā.

Par Bigbank

Bigbank AS ir Igaunijas banka, kas specializējas patēriņa kredītu un aizdevumu juridiskām personām izsniegšanā, kā arī izdevīgu termiņnoguldījumu pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums izvērsis darbību ārpus Igaunijas, izveidojot filiāles Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā un Spānijā, kā arī piedāvājot pārrobežu pakalpojumus Austrijā, Vācijā un Nīderlandē. Pirmajā ceturksnī par uzņēmuma jauno vadītāju tika iecelts grupas valdes loceklis Martins Lants. Valdē darbojas arī Svens Raba, Marts Veskimagi un Argo Kiltsmans.

Bigbank AS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Arhīvs

augusts 2020
P O T C P S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums